MRSA

Dobrý deň, od tohto augusta začali moje problémy, neustále ma svrbelo vo vnutri pošvy a aj zvonka. Po neuspešných pokusoch liečby mykoz, mi v septembri vykultivovala doktorka MRSA stafylokok, dostala som dalacin, potom už boli stery negatívne, naposledy 12. novembra boli mi stery robené, ale vtedy v tom auguste sa mi začali na vonkajších pyskoch robiť aj podkožne vyražky, ktoré boleli a svrbeli, 20. novembra sa mi podarilo nabrať hnis na tampon a vyšiel stafylokok aureus ojedinele a enterokok fecalis. Už som zúfalá, neviem čo robiť, ako sa tohto stafylokoka zbaviť a predpokladám, že nejakým nedopatrením z tých vyrázok je tiež MRSA, len sa náhodne vykultivoval iba ten stafylokok aureus. Prosím ako sa tohoto zbaviť, je MRSA alebo stafylokok aureus ozaj na celý život? SKončila som kúru wobenzymom, beriem oregánový olej, rakytníkové bobule z mrazničky, tinktúru kapucinky, prosím pomôžte mi, už neviem ako ďalej, každý mi len tvrdí, že to je na celý život. Navyše čo má aj dcérka MRSA v nose a hrdle z porodnice, ale má len 10 mesiacov a viem, že jej nemám čo na to dať. Som už zúfalá.
Monika
5373 2 30.11.2017
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
30.11.2017 22:07

Dobrý deň, odporúčame Vám súčasne užívať grep T11, cesnak T4 a  stop kok PG61. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr feminu T9 a šišák bajkalský P69. Po doužívaní PG61 parazin. Kúru si využívajte 2-krát za sebou bez prestávky. Ku gemmoterapii RAW probiotiká pre ženy. Nájdete ich na našej stránočke pod RAW probiotikami. Na intímnu hygienu používajte len čistý prírodný intímný gel fema. Tiež spodnú bielizeň perte len v ekologickom prostriedku - mydlové orechy. Úplne vylúčte, pokiaľ sa dá, chémiu z prania aj hygieny. Obmedzte sladké. Natierať sliznice môžete grepovým olejom, kokosovým olejom aj rakytníkovým olejom. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite. Ak kojíte, maličkú preliečite pri užívaní gemmoterapie cez seba. Noštek jej môžete povytierať grepovým olejčekom. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová

Monika Komárová
2.12.2017 19:35
Dakujem Vám za odpoveď a ešte sa chcem spýtať, že keď beriem tinktúru kapucinky väčšej, či ju mám pri tejto kúre vynehať? Vraj je dobrá aj na močové cesty, s ktorými mám tiež problémy. A k čomu je dobrý prosím ten šišák bajkalsky, je aj ten nutné brať, ked ten skor je na srdce a tak? a bude táto kúra dobrá aj na také posilnenie organizmu, kedže ten stafylokok som už mala aj v prsníku, tak, či to bude učinkovať všade. A ten parazin, kvoli čomu, to je skôr na parazity, a tie nemám. A kolkokrát denne sa majú tieto prípravky uživať prosím?....áno, viem, že je lepšie prať v prírodných veciach, ale ked všade uvádzaju, že na mrsu tak lahko nič nezaberá, preto do každého prania dávam sanytol, dezinfekciu, aby sa tie baktérie zredukovali. Dcérku nekojím, takže jej môžem asi len ten noštek vytierať tým grepovým olejom, ale už sa jej tá ?MRSA presunula aj do hrdla, kde to má tiež masívne, nemôžem skúsiť u nej koloidné striebro, veľmi sa o ňu bojím. Prosím poradte mi čo by som dcérke mohla dať. Dakujem Vám veľmi pekne :)
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní