Mykóza u mužov

Dobrý deň. potrebujem radu: muž, problémy s mykozou v intímnych partiách.. opakovane.. nie od partnerky.. sedavé zamestnanie, celé dni v aute. kožná dr. dáva pimafucord, ( obyčajne anitmykotika nezaberajú) plus niekedy aj ATB liečbu.. ťahá sa to už asi rok, dva, muž v strednom veku..nasadila som grepfruitove semienko.. poradíte nejakú zmes? vďaka..
Maja
289 2 25.4.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
26.4.2020 10:56

Dobrý deň,

v lekárni  kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte  vodu s hypermangánom ale tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a bude si oplachovať intímne partie ráno aj večer.  je to starý známy prostriedok, ktorý je najúčinnejší pri kandidách mužov a j žien. 

Na umývanie bude používať špeciálny hydrofilný olej FEMA https://www.zdravysvet.sk/p/olej-hydrofilny-fema-200ml , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky a mydlá. Často príčinou problému je prostredie v čreve, preto pri silných candidách začíname očistou črevného traktu pomocou týchto špeciálnych enzýmov https://www.zdravysvet.sk/p/raw-flora-cleanse-ocista-traviaceho-traktu-kandida.

Potom sa nám ozvite, či došlo k zlepšeniu.

Prajeme veľa zdravia

Maja
16.6.2020 20:36
Dobrý deň. Bohužiaľ prípravok Raw Flora cleanse sa už nikde nedá zohnať. Od lekára znie verdikt: nešpecifikovaný balantitida (opakujú a sa už roky) Stav stále rovnaký.. po dobrati kortikoidov zlepšenie len na chvíľu...