Nedarí sa otehotnieť

Dobrý deň.
Chcela by som Vás poprosiť o Vašu radu, ktorý z prípravkov mam úživať.
Mám 31, boli sme s manzelom uz treti krát na IUI, no žial bezúspesne.v septembri som bola na laparoskopii kde mi odstránili myomy a jednu cystu na vajecníku. Manzel ma trosku slabsí spermiogram, ja som inak po zdravotnej stránke v poriadku.Tie myomy sa mi vytvarali z liekov ked sme stimulovali na IUI..Preto Vás žiadam, poradte mi nejaky komplex byliniek, na celkovu hormonalnu rovnovahu, na zabranenie vytvarania myomov, a taktiez nejaky komplex na zlepsenie spermiogramu pre manzela.
dakujem velmi pekne.
prajem pekný den.
Ivana
1044 1 27.12.2012
admin
4.1.2013 5:39
Na celkovú harmonzáciu ženského organizmu doporučujem tento čaj: 100 g ľubovníka, 100 g žihľavy, 100 g alchemilky žltozelenej, 50 g hluchavky bielej, 50 g nechtíka, 20 g rebríčka. Jednu polievkovú lyžicu zmesi zaliať 150 ml vriacej vody, vylúhovať 10 min, piť 3 x denne. Vybrať kúru z gemmoterapie K05 a pokračovať kúrou K04. Každý druhý deň piť Gellé royalle - včeliu materskú kašičku.
Pre manžela zohnať fermentovanú včeliu materskú kašičku (starí včelári to robia), inak tieto byliny - kotúč poľný, kotvičník, sladovka hladkoplodá, ihlica tŕnistá. Rovnaké diely zmiešať, piť 3-4 x denne. Tinktúra zo žihľavových kvetov. Z gemmoterapie: brezové jahňady, figovník, sekvoj obrovská, kotvičník.