nedostatok hormónu

Dobrý deň. Pani, ktorá obsluhuje v predajni v Žiline mi odporučila poprosiť Vás o radu. Od roku 2010 som bola už 2x na čistení maternice. Gynekologička mi tento môj problém zdôvodnila tým, že z výsledkov rozborov jej vyplýva to, že mám málo vaječníkového hormónu, ktorý ovplyvňuje druhú polovicu cyklu. Preto mám sliznicu maternice hrubú, čo spôsobuje stále krvácanie - niekedy intenzívnejšie, niekedy slabé, čo spôsobovalo moju chudokrvnosť a zároveň nerovnomerné zlupovanie sliznice.
Preto mi predpísala Duphaston. Po jeho užívaní sa mi cyklus upravil, ale moje telo funguje úplne inak ako to bolo normálne, v určitom období sa nalejem vodou, bolia ma kĺby...a zvýšila sa aj moja hmotnosť. Nie je nejaké pre telo prijateľnejšie riešenie ako užívanie umelých hormónov? Vopred ďakujem.
Jaroslava
1052 1 10.1.2014
admin
12.1.2014 12:18
Dobrý deň, pani Mgr.Podhorná Vám odporúča kúru v tomto zložení: Kotvičník T19, Femina T9, Jarabina vtáčia T15 a Čierna ríbezľa-ostružina-malina P10. Všetko budete užívať naraz. Kotvičník a feminu dlhodobo aj po skončení kúry. Váš problém môžete po využívaní kúry alebo aj počas užívania skonzultovať v popoludňajších hodinách na tel. č.: 0918 981 709 - Mgr. D. Machničová. Taktiež Vám ponúkame využiť možnosť riešiť svoj problém v terapeuticko-liečebnom centre Eternity v Považskej Bystrici, kde ponúkame konzultácie aj alternatívne liečenie. Túto možnosť Vám ponúkame na základe toho, že ste zo Žiliny a Považskú Bystricu máte veľmi blízko. Taktiež s pani Mgr.Podhornou spolupracujeme už niekoľko rokov a s jej gemmoterapiou máme vynikajúce skúsenosti pri liečení Vašich problémov.
Veľa zdravia a úspechov v liečbe Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní