neschopnosť chôdze

Dobrý deň. Ja už viac ako 2 roky neviem chodiť a lekári stále nevedia presne čo mi je. Mám 39r.,začalo sa to zo dna na den, predtým som bola zdravá. Pár dní po silnom prechladnutí v chladnej miestnosti v noci som mala zimnicu a opuchli mi obidve kolená, boli červené strašne citlivé,bolestivé. V priebehu mesiaca mi vychudli stehenné svaly, stratila som rovnováhu a nevedela som sa postaviť na nohy. Teraz je už k tomu vyše 2 r., stav je stále podobní, nemám rovnováhu, bolia mi kolená, cítim trpnutie, necitlivosť pri chôdzi, nekoordinované kroky, nefungujú mi vôbec kolená, nepostavím sa bez pomoci rúk, neviem si klaknút, čupnút ani najmenší drep nespravím, lebo ma nohy neudržajú. Chodím len ťažko s chodítkom, zvládnem len malé vzdialenosti v prítomnosti druhej osoby, po schodoch neviem chodiť. Nemám jasnú diagnózu, mala som také, ako lumbosakrálna plexitída, paraparéza, postinfekčná neuropatia, myeloneuritída, atd. ale nikto nevie presne povedať čo mi je. Mala som dlho veľké zápaly v kolenách, asi ešte aj mám, ale z krvi nič nezistili.Mala som aj Chlamydiu pneu.,a Mycoplasmu pneu, na čo mi nechceli dať ATB, alo po dlhej dobe dali a používala som veľa prírodných produktov, teraz už Chlamydie sú ok., Ale na začiatku choroby testy na Chlam. boli tiež ok. Mám slabé nohy, svaly sú stále chabé, hypotrofické a veľký problém je aj s rovnováhou, preto neprejdem ani s barlami. Mohli by ste mi niečo odporúčiť? Lebo už neviem kam sa mám obrátiť, kedže ani Dg. nemám. Ďakujem prekne
Mária
3140 3 25.3.2011
admin
28.3.2011 9:34
Mnohým ľuďom sa zmení život lúsknutím prsta tak ako aj Vám, len ich nevidíme. Váš problém určite nie je jednoduchý na vyriešenie, ale nádej zomiera posledná a preto by som Vám odporučil nasledovnú dlhodobú terapiu.
Užívajte minimálne pól roka nasledovnú kombináciu prírodných prípravkov:
1. tinktúry z bylín (spolu) - Eleuterokok + ježibaba guľatohlavá
2. Matuzalem sublingual 1x denne na noc pod jazyk
3. Matuzalem internal 1x denne ráno zapiť vodou.
Verím, že táto kombinácia by mohla naštartovať vo Vás liečivý proces, ktorý by mohol skvalitniť prežívanie Vášho života.
Vhodné by bolo aj doplnenie o alternatívnu liečbu.
Prajem veľa síl a trpezlivosti pri zvládaní tejto veľkej životnej prekážky.
P.M.
Mária
8.4.2011 9:10
Ďakujem pekne. Dnes som dostala výsledky krvných testov,nakoľko mala som aj Chlamydiu pneu., teraz sú nasledovné výsledky: Chlamydia pneunom. IgA negat, IgG 9,97 hranič.hodnota, Mycoplasma pneun. IgM 13,60 hranica, IgG 19,6 hranič.hodnota, EBV IgM negat, IgG 150 U/ml pozit. Píšem to preto, či by nebolo potrebné niečo pridať aj na tieto baktérie. ATB zatiaľ nemám užívať. Chcem vyskúšať, čo Ste mi odporúčali len ešte ma zaujíma či netreba to s niečím doplniť, kedže mám takéto hodnoty. A ešte otázka akú alternatívu ste mali na mysli že by som možno mala skúsiť? Veľmi pekne Ďakujem za všetko.
admin
18.4.2011 10:48
Dobrý deň.
Ospravedlňujeme sa za oneskorenú reakciu, ale nevšimli sme si Vašu doplňujúcu otázku.
Viac by sme neodporúčali v tomto momente. Matuzalem by Vám mal pomôcť naštartovať u Vás imunitný systém, aby začal bojovať. Tinktúry by mali pomôcť regenerovať nervy a tiež podporiť organizmus na boj proti všetkým neduhom ktoré Vás trápia.
Potrebujeme zistiť ako bude reagovať Váš organizmus na tieto preparáty, preto nám dajte spätnú väzbu počas užívania Matuzalema.
Čo sa týka alternatívnej terapie, skúste sa skontaktovať (ak chcete) s centrom zdravého života v BA a oni Vám navrhnú prípadný postup alternatívnej liečby.
Majte sa krásne. P.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní