Opakovaná borelioza a poruchy srdca

Dobrý deň, prosím Vás o radu. V novembri 2017 som mala borelioza, vybrala som ATB. Kontrolné vyšetrenie krvi mi už nerobili. Od marca mam veľké problémy so srdečnou arytmiu, brúsením srdca... Pobehal dom všetky oddelenia, no srdce ak všetko zdravé... Už som bola zúfalá ale natrafila som na Vas článok a tak som som požiadala doktorku o odber krvi na kliešťa. Výsledok bol pozitívny. Veľmi ma obťažuje srdečná arytmia... Prosím Vás o zostavenie kúri, ktorá by mi pomohla. Moc ďakujem :) Lenka
Lenka1986
234 2 22.6.2018
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
22.6.2018 14:58

Dobrý deň, to sú príznaky serotonínovej nedostatočnosti po borelióze. Odporúčame Vám súčasne užívať  chttps://www.zdravysvet.sk/p/cedof-50ml-t49-tinktura-z-bylin-rastlin + vŕbka úzkolista https://www.zdravysvet.sk/p/vrbka-uzkolista-50ml-t43-tinktura-z-bylin a pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu, upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Túto kombináciu odporúčame doplniť špeciálnymi  probiotikami MOOD, ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu. Pri probiotikách prvý týždeň začínate s jednou kapsulou a potom postupne zvýšite dávku na 2 kapsuly denne, ak to vôbec bude potrebné. Možno ostanete len pri jednej kapsulke. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite. Prajeme veľa zdravia.

Lenka1986
22.6.2018 20:35
Ďakujem pekne! A boreliozu liečiť nemám? Doktorka mi nasadila ďalšie antibiotika. Stačia mi prípravky, ktoré popisujete vysie v správe ?