Opakované zápaly čriev

Dobry deň prosím vás pekne zúfalo hľadam pomoc radu chcem sa opytať že čo by ste doporučili na opakovane zapaly čriev okrem diety myslim miešane bylinky a ďaľšie vychytávky ktore pomožu a nie ako na internete len strašia tými najhoršími scenármi.S uctou.
Admin
53 1 15.2.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
15.2.2020 8:09

Dobrý deň.

Pri zápalových procesoch v črevnom trakte potrebujete vždy komplexný prístup. Mimoriadne potrebné je stabilizovať črevnú mikrobiotu a pôsobiť ďalšími prírodnými prostriedkami tak, aby sa zamedzilo opätovným zápalom.

Odporúčam nasadiť tieto špeciálne https://www.zdravysvet.sk/p/raw-probiotika-hrube-crevo-33-kmenov-a-50-miliard spolu s tinktúrou fit kolon https://www.zdravysvet.sk/p/fit-kolon-s-betaglukanom-50ml-pg60  so  súčasným užívaním Čaga koncentrátu  (2-3x denne polovicu kávovej lyžičku extraktu do 2 deci vody a vypiť nalačno) https://www.zdravysvet.sk/p/caga-koncentrat-100. Keď sa situácia stabilizuje stačí v rámci prevencie čaga 1x denne (na noc) a takto ju môžete používať dlhodobo, aj roky. Zároveň užívajte 2x denne čajovú lyžičku https://www.zdravysvet.sk/p/rakytnikovy-olej-100ml

Horeuvedené probiotiká si dávajte v rámci prevencie aspoň 4x do roka.