Oralna Leukoplakia

Dobry den, asi pred 3 mesiacmi mi pri zubarskej prehliadke nasli na jazyku leokoplakiu, je z oboch stran. Nemam nijake extra priznaky, len to obcas pali, ked aa na to zameram. Za tie 3 mesiace sa to zväcsilo napriek vynechaniu vsetkych drazdivych a rizikovych veci, (vcetne cukru). Stale mam 5 amlgamov, co si myslim k tomu prispelo. Dakujem za radu.
Lyda
4 0 22.6.2026