oslabená imunita

Dobrý večer,
chcem Vás poprosiť o radu.
Aktuálne som prekonala slabý zápal pľúc, ktorý mi lekar liečil antibiotikami. Stále však mam pocit slabého tlaku v čelových dutinách a zatekajú mi číre hlieny. V zimnom období mávam často nádchu so silnými bolesťami hlavy v oblasti čelových dutín. Ktorý z vašich pripravkov by ste mi doporučili?
ďakujem velmi pekne za odpoveď.
zuzana
zuzana
1326 13 20.10.2015
admin
21.10.2015 6:23
Dobrý deň, odporúčame Vám súčasne užívať plamienku T35, ružu-jedľu -hrab P42 a kalissiu SV8. Vincentkou si vyplachujte nos, potom kvapnite  kvapku divozelového oleja do oboch nosných dierok, prestriedajte ho s grepovým olejom. Divozelový olej si môžete kvapnúť aj do uší. Ústnu dutinu vystriekajte propolis sprejom, dobre sťahuje  hlieny. Výborný je aj cedrový olej. Na doliečenie si natierajte hruď a môžete ho užívať aj 2-krát denne lyžičku. Na zvýšenie imunity odporúčam  ganodermu RG-30 1 tob. ráno a z GL-30 1 tob. večer (firma DXN), nájdete ju na našom webe. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
zuzana
30.10.2015 9:52
Dobrý večer, po týždni užívania vami doporučených pripravkov mám pocit silnejšieho zahlienenia priedušiek. Hlieny sa mi ťažko vykašliavajú. Je to len otázka času, pokiaľ mi zaúčinkuje cedrovy olej (natieranie hrudníka) alebo je potrebne k liečbe niečo pridať?
ďakujem za vašu reakciu

zuzana
admin
31.10.2015 1:17
Dobrý deň, pani Zuzanka,  pokračujte v užívaní tinktúr, môžete k nim ešte pridať respiro T52 a stopkokPG61. Súčasne budete užívať T35, T52, kalissiu  a stop kok. Vysaďte zatiaľ P42, tú využívajte až za stop kokokom. V cédrovom oleji pokračujte,natierajte ním hrudník. Na vykašliavanie hlienov užívajte prieduškový sirup od W. Grešíka.  Výborný je aj prieduškový čaj alebo  čaj z prvosienky. Vincentkou robte stále vyplachy nosa. Potom kvapnite divozelový olej alebo olej z grepu. Stále užívajte ganodermu RG-30 a GL-30. Tá Vám výrazne pomôže pri riešení Vášho zdravotného probému. Buďte len trpezlivá, pretože týždňové užívanie prípravkov je krátka doba na doliečenie. Váš zdravotný stav Vám však ukazuje, že problém nie je doliečený, takže pokračujte v bylinnej liečbe, určite sa zdravotný stav čoskoro zlepší a problémy úplne ustúpia. Držím Vám palce a prajem všetko len to najlepšie. Mgr. D. Machničová
admin
18.11.2015 5:11
Dobrý deň, pokračujte ešte v plamienke T35, čiernej ríbezli-kaline-rozmarín P8. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr ruža šípová P41. Stále užívajte cedrový olej, aj natierajte priedušky týmto olejom. Pokračujte v ganoderme.

Pre syna - plamienka T35 a čierna ríbezľa-kalina-rozmarín P8. Z plamienky 6-7 kv. a z P8 7 kv. ráno, 7 na obed a 7 večer. Všetko nakvapkajte do malého množstva vody, nechajte odstáť a dajte vypiť. Užívať toto bude 3 týždne bez prestávky, potom urobí týťdeň pauzu a v pauze mu dáte ružu-jedľu-hrab P42 - 7 kv. ráno, 7 na obed a 7 večer, potom zase 3 týždne T35 a P8, potom týždeň P42 a takto to budete striedať. Tiež mu môžete dať cedrový olej - malú mokka lyžičku užiť a natierať dýchacie cesty. Skontrolujte, či doma nemáte plesne, tie spôsobujú dýchacie až alergické prejavy. Prečítajte si článok na našej stránke v našom časopise Plesne- náš nepriateľ. veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
zuzana
18.11.2015 8:32
Dobrý deň,
doužívala som tinktúry respiro, plamienka a kalissia. Stopkok ešte mám. Cítim sa lepšie, ale ešte vždy doobeda okolo 10 a podvečer okolo 18 ma dráždi na kašeľ, trvá to asi 30 min než sa mi pouvolňujú hleny a vykašlem ich. Prosím o informáciu na pokračovanie v liečbe.
Zároveň vás prosím o radu pre môjho 7 ročného syna (22 kg) ktorý má alergiu na vzdušné plesne. Od jesene do jari má biely soplík a pokašliava, hlavne večer pred spaním a ráno po zobudení.
ďakujem veľmi pekne za vašu ochotu a pomoc.
Zuzana
zuzana
19.11.2015 8:00
Ďakujem za vašu reakciu. Len pre upresnenie. Stopkok mám už teda vysadiť? Alebo doužívať?
ďakujem a všetko dobré prajem

zuzana
admin
19.11.2015 12:14
Dobrý deň, stop kok si môžete doužívať a potom pokračovať  v P8. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
zuzana
10.12.2015 2:12
Dobrý deň,
už sa mi pomaly míňa 2. kúra - plamienka T35, čierna ríbezla-kalina-rozmarín P8 a ruža šípová P41.Cedrový olej som doužívala a nahradila ho rybím olejom /1 lyžica denne/, pokračujem v ganoderme.
Cítim sa dobre, chorá som nebola, ale stále mám v priebehu dňa 1 alebo 2 krát záchvaty kašlu. Mám z toho taký pocit, že sa mi vrátila astma, ktorú som mala pred 7 rokmi , pred prvým tehotenstvom.
Prosím o info ako ďalej pokračovať v liečbe. Ak by sa dalo skombinujte mi to s niečým čo by mi dodalo energiu. Bývam unavená, ťažko sa mi sústredí na prácu. Spávam okolo 7- 7,5 hodín denne.
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď aj za všetko čo ste mi doposiaľ poradili.

Prajem pekný deň
Zuzana
admin
10.12.2015 9:24
Dobrý deň, stále pokračujte v užívaní ganodermy, plamienky, čiernej ríbezli-kaline-rozmarín P8. namiesto ruže šípovej užívajte ružu-jedľu-hrab P42. P8 a P42 užívajte v polovičnej dávke. S hodinovým odstupom vyskúšajte leuzeu T24 a aráliu P59. V cedrovom oleji môžete ešte pokračovať. V lekárni si kúpte solmucol a zarábajte si ho do vody 3-krát denne, je vhodný na doriešenie kašľu. Obidve spolu riešia únavu. Štítnu žľazu máte v poriadku? S pozdravom, Mgr.D. Machničová
zuzana
22.12.2015 8:19
Dobrý deň,
po zmene z ruže šípovej P41 na ružu-jedľu-hrab P42 sa mi kašeľ rýchlo zhoršil, bola som veľmi zahlienená a ťažko som vykašliavala. Preto som P42 ihned vysadila. Stav sa v priebehu 2 dní opäť stabilizoval v podobe mierneho zahlienenia a občasného pokašliavania.. Mám sa vratiť k P41? Situacia sa zopakovala už druhy krat, v oktobri om tiez zacala uzivať P42 a musela som ju vysadiť. Vtedy ste mi ju nahradili Respirom a Stopkokom.
Ďakujem za odporučanie a prajem krásne vianočné sviatky plné pohody a pokoja.
Zuzana
admin
22.12.2015 10:39
Dobrý deň, vráťte sa teda k ruži šípovej, keďže sa lepšie cítite, keď užívate túto tinktúru.  Je ale veľmi divné, že Vám tinktúrka P42 nesedí, pretože všetky byliny, ktoré obsahuje riešia dýchacie cesty. Niekedy sa stáva, že po tinktúrach sa zhorší zdravotný stav, ale nemalo by to trvať dlhšie ako 3 dni, potom by sa mal stav zlepšovať. Užívajte teda súčasne plamienku T35 a  P8. P42 nahraďte  P41. Ružu P41 užívajte  radšej s odstupom jednej hodiny od plamienky a čiernej ríbezle.  Leuzeu a aráliu momentálne vysaďte. Pokračovať v nich môžete až po doužívaní P41. Stále pokračujte v  cedrovom oleji.  Hlieny treba zriediť. V lekárni si kúpte solmucol a dávajte si ho 3-krát denne. Je dobré, keď ho užívate aj keď už nekašlete, aspoň mesiac po kašli, aby sa doliečil. Stále niečo cmúľajte na zvlhčenie hrdla, aby nebolo suché. Ak sú veľmi silné hlieny, používajte aj propolis sprej a grepový olej, ktorým si môžete hrdlo aj kloktať. Na upokojenie kašľa pite aj čajoviny. Zvoľte skôr rumančekový čaj, čaje od bylinkára Waldemara Grešíka - hepčík s echinaceou, nie prieduškové čaje, tie sú dosť silné a agresívne, dráždia Vás skôr na kašeľ. Veľmi ťažko sa takto nadiaľku rieši Váš zdravotný stav, keďže problémov máte viac. Určite by bola vhodná osobná konzultácia v našom liečebnom centre v Pov. Bystrici alebo Žiline. Potrebovali by sme zistiť príčinu ochorenia, čo ho spúšťa, tiež skonzultovať Vaše problémy. Porozmýšľajte, či by ste predsa len nemohli zvoliť túto možnosť.   Držím Vám palce, aby sa Váš zdravotný stav čo najskôr zlepšil. Veľa zdravia a pokojné vianočné sviatky Vám praje Mgr. D. Machničová
zuzana
29.1.2016 9:20
Dobrý deň, odhodlala som sa po vašom odporúčaní nasadiť Solmucol a musim povedať, že môj stav sa výrazne zlepšil. Aktuálne užívam Ganodermu RG a GL, rybí olej 1PL, vitamin C a solmucol. Nos si vyplachujem vincentkou a kvapkam divozelovy a grepovy olej. Cítim sa dobre, kašeľ zmizol. Chcem sa len opýtať či ganodermu RG a GL môžem užívať dlhodobo 1 RG ráno a GL večer. Doužívala som takto 2 mesiace.
Ďakujem za odpoveď a za všetku vašu doterajšu pomoc..
Zuzana
admin
1.2.2016 2:56
Dobrý deň, pani Zuzanka, ganodermu užívajte ešte mesiac tak, ako doteraz. Po mesiaci budete brať už len GL-30 1 tob. denne. Solmucol ešte užívajte, stále hrdlo zvlhčujte cmúľaním pastiliek. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní