otehotnenie

Dobrý deň,
na pravom vaječn. mam endometrioznu cystu. Ľavý vajcovod mám prechodný, bola som na HYCOSY. Na laparo som nebola, snažím sa tomu vyhnuť. Vybrala som od Vas dve kury na endometr. S manželom sa snažíme o dieťa, zatiaľ bez uspechu. Užívame od &vás aj kotvičník... Pijem dlhodobo alchemilku. Prosím Vás pekne o radu ako ďalej.
Spermiogram a môj hormonalny profil máme v poriadku. Ďakujem Vám za odpoveď.
Gabriela
1298 2 25.3.2015
admin
25.3.2015 9:23
Dobrý deň, máme prípady, že niekto bral kúru 3 mesiace, niekto pol roka, niekto dlhšie. Niektorí klienti berú kúry aj viac ako rok. Je to veľmi individuálne. Musí byť v pohode aj psychika u oboch z Vás. Pokúste sa byť v pohode, nemyslite sústavne na tehotenstvo. Verím, že sa Vám podarí otehotnieť. Ku kúre odporúčam aj matuzalem prvý mesiac modrý - sublingual. 1 tabl. nechať rozpustiť pod jazykom. Po mesiaci prejdite na červený internal, 1 tabl. zapite vdou a tak pokračujte aj ďalší mesiac. Spolu s gemmoterapiou vie urobiť hotové zázraky. Buďte teda obaja trpezliví, nevzdávajte sa a žiadaný výsledok sa určite dostaví. držíme palce. Mgr. J. Podhorná a Mgr. d. Machničová
Gabriela
26.3.2015 10:37
Ďakujem krásne za odpoveď. Určite sa nevzdáme, ideme ďalej...len som si chcela overiť, či môžem v terapii pokračovať ďalej. Ďakujem Vám za rady, odporúčania a podporu.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní