Panická porucha

Dobrý deň, mám 28 rokov, pred 3 mesiacmi mi diagnostikovali panickú poruchu. Nakoľko som mávala dosť silne ataky tak mi DR nasadila antidepresíva Sertralin Actavis. Touto cestou by som chcela vasu radu, ktoré bylinky by boli pre mna vhodne. Mávam aj dosť silne migrény (niekedy dokonca aj a aurou) + často sa mi točí hlava, hlavne keď som pod veľkým stresom. V obdobi ovulácie a menštruácie sa moje stavy dosť zhoršujú, predpokladam, že za to môžu aj hormóny. Predtým som dlhodobo užívala antikoncepciu, vyše roka sa už snažíme o bábätko, ale zatiaľ neúspešne. Vedeli by ste mi niečo odporučiť? Ďakujem veľmi pekne!
Krystyna23
298 1 26.11.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
26.11.2020 20:46

Dobrý deň,

dôležité je, aby ste užívali pravidelne antidepresíva, ktoré Vám nasadila lekárka. V žiadnom prípade sa ich nepokúšajte v jesennom a zimnom období vysadiť. 

Ak nemáte nízky tlak, odporúčame Ivan čaj, je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mali nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami. Možno Vám bude stačiť úplne len jedna kapsulka. 

Zaroveň odporúčame tento chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou https://www.zdravysvet.sk/p/rastlinne-magnezium-dr-formulated-198-4g-malina-citron, poprípade môžete horčík dodávať aj cez pokožku https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml.

Z gemmoterapie kotvičník T19, vrbka T43 a cedof. Potom sa nám ozvite, či sa cítite lepšie. Až po zlepšení Vám môžeme odporučiť na otehotnenie kúru K05. 

Prajeme veľa zdravia