pankreas a žalúdok

Pozdravujem Vás. Pred rokom som bola operovaná na nezhubný nádor pankreasu (cystadenóm). Po operácii nastali komplikácie - najprv absces so zlatým stafylokokom a potom rana secernovala asi 5 mesiacov. Teraz bolo všetko ok, akurát že našli zrasty - kľučky tenkého čreva o ranu na pankrease. Neskôr ma začal bolieť jazyk, najprv preliečili candidu v čreve, nepomohlo. V krvi mi našli značný nedostatok vit B12 (všetky ostatné výsledky vrátane cukru sú ok).
Momentálne čakám na výsledky - podozrenie na autoimunitnú poruchu žalúdka a nedostatok kyseliny žalúdočnej. Potvrdené to zatiaľ nie je, každopádne zjavne nepríjmam B12 zo stravy. Psychicky toto celé nesiem veľmi zle.. jednak B12 síce dopichávajú a budú celý život a jeho nedostatok ma ubíja a jednak ma ten pankreas jednoducho vystrašil. Brala som pred operáciou ofenz a cesnak. Prosím poraďte, ak sa dá.Ďakujem..
Katarína
1354 1 25.7.2017
admin
25.7.2017 9:05
Dobrý deň, treba podporiť črevo dlhodobým užívaním befunginu - vodného extraktu z huby čaga. Ráno zarobte kávovú lyžičku befunginu v 2 dcl vody a vypite. To isté urobte večer. Ak by boli akútnejšie problémy, môžete aj na obed, inak dávka 2-krát denne by mala byť postačujúca. Z gemmoterapie spolu s befunginom môžete užiť amarit forte SV6 a s hodinovým odstupom fit kolon PG60. Po 2-3  týždňoch užívania sa nám ozvite, ako sa cítite a tiež už budete mať zrejme výsledky vyšetrení, takže budeme vedieť, na čo sa ešte zamerať. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní