Parazit v krku

Prosila by som poradiť čo mi odporúčate na parazit v krku. V krvi,stolici nič nenašli,ja som však pri trojdňovej hladovke vylúčila 2 krátke červy, vtedy som pocítila uvoľnenie prísaviek v krku,ale neskôr nastúpil na to isté miesto ďalší parazit, a s tým si neviem poradiť ani po niekoľkých hladovkách.Takisto cítim migráciu aj v zadnej časti hlavy.Urobila som veľkú chybu, keď som nález nevložila do nádoby a nezaniesla do labáku, ako dôkaz mám len foto,a klasická medicina sa iba dištancuje.
Aj keď to znie veľmi nevieryhodne, ale podľa porovnania by sa malo jednať o rybiu pásomnicu,neviem si vysvetliť prečo sa drží alebo skrýva práve v lymf.žlaze krku.
Srdečná vďaka.
Mária
1466 1 20.10.2015
admin
20.10.2015 9:18
Dobrý deň, odporúčame Vám topoľ P 46,  helmifit, kalissiu SV8 a stop kok PG61. Užívať budete spolu topoľ a helmifit, po hodine si dáte kalissiu a stop kok. Všetko 3-krát  denne. Celú kúru zopakujte 2-krát za sebou. Potom už len samostatne 1 fľaštičku helmifitu, po helmifite plasmofyt a po plasmofyte chlamysan. Všetko sú to protiparazitné kúry. Hrdlo striekajte propolis sprejom, kloktajte grepovou tinktúrou alebo grepovým olejom. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní