Parazity

Dobrý deň.Moja 2,5ročná dcérka má od narodenia tráviace ťažkosti, zhoršilo sa to posledný rok a pol a tiež chronický kašeľ, veľká chorobnosť, vraj neznášanlivoť lepku. Po meraní u jednej z poradcov p. Bláhovej vieme aj príčinu len sa nám stále nedarí ju eliminovať. U dcérky boli zistené plasmodie, motolice (schistozomi,opisthoris), vlasovce, svalovec, toxokara, žlatačka, toxoplazma,pertusis, helicobakter, škvrkavky, mrle,pásomnice - detská, psia, chlamýdie, mykoplzamy, je možné, že aj iné prvoky(tie sme nemerali,ale má väčšinu z tých parazitov čo aj ja).Už rok trpí hroznými zápchami, niečo sme eleiminovali vermoxom, albendazolom, ivermectinom, a niklosamidom. Ale stále sa to vracia. Niektoré parazity jej bežne nachádzam pod mikroskom v soplíku, či otlačku ritky. P. bláhová nám odporučila vaše prírpavky, len neviem vybrať, ktoré by pre dcérku boli vhodné, tiež ju dvakrát týždennekúpem v mms na odporučenie. Čo s týka mňa, ja mám obdobný problém, už 15 rokov porucha imunity, tráviace ťažkosti, zápcha, kŕče v oblasti pupka, hemoroidy, nemožnosť pribrať, únava, porucha zrážanlivosti krvi, alergie, často chorá. TIež mám plasmodie, prvoky, trichomonu, svlovca, toxokaru, vlasovce, žlžačky, chlamydie, mykoplazmy, ueraplazmy, vraj vrodenú treponemu, demodexa, pásomnice - detská, psia, saginata, ascaris, mrle, tenkohlavce, opisthori, schitozomy. A neviem čo všetko, tiež pertusis, ameby. Teiž som prešla kúrou albendazol, ivermectin, diethycarbamazin, vermox, prazikvantel, niklosamid, a len čiastočné úspechy. Tá pásomnica saginata prežila 8 dennú kúru zabijackého kokteilu, vermox, albendazol, prazikvanel a niklosamid a každý deň preháňadlo, jedla som len kyslú kapustu a tekvicové jadierka v šupke. Najhoršie je že ju cítim, som už taká chudá, a jem dobre že nie za troch. Cítim ju v oblasti pupka ako sa hýbe. Tiež sme brali tekticové jadierka, palina, klinčeky a nič. Neviee poradiť ako zatočiť s tou saignatou? Manžel má teiž obdobný problé, s tým rozdielom, že už 20 rokov má M. Crohn a po liekoch ako prazikvantel a niklosamid, má tie najhoršie vedľajšie účinky - hnačky, bolesti, krútenie hlavy, zimnice, nechuť do jedla a to dosť dlho, má hrozne citlivé hrubé črevo. Tiež má plasmodie, oblé červy, vlasovce, a veľké ploché červy saginatu, d caninum a latum. Bohužiaľ je alergický na palinu. Tak je to u neho problém. Tiež má podobné baktérie, prvoky.Cesnak, cibulu, klinčeky dávam už skoro všade, tiež často jeme kyslú kapustu a vypustili s biele kysnuté pečivo, pečiem bez droždia a až aj s kváskom. Veľa grepov, pomarančov, jabĺk, zeleniny. Tak som už bezradná. Poraďte čo by nám mohlo pomôcť.
Ďakujem.
Jana
2186 7 20.3.2013
admin
24.3.2013 10:38
Dobrý den,
tinktury, které vyrábíme jsou čistě přírodní produkty, ale obsahují líh, proto mají na lahvičkách napsané, že to nesmí děti, kojící matky a těhotné ženy. Osobně si myslíme, že pár kapiček neublíží, můžete nakapat do 20 ml vlažné vody a nechat chvíli odstát, líh se odpaří. Pro vaši dcerku doporučuji kapat lahvičky Plasmofit SV1 a žito P50 – z každé lahvičky 2_3 kapičky 3xdenně po dobu tří týdnů, pak týden pauzu a opět pokračovat další tři týdny. Pro vás i manžela užívat současně Plasmofit SV1, Chlamysan SV2 a břízu P2, po využití břízy vezmete místo ní helmifit SV3 a pokračujete v užívání s Plasmofitem a Chlamysanem, pokud vám některá dojdete tak ji zopakujte. Po využití lahvičky Helmifitu vezmete jalovec P15 a po jalovci nakonec Fit-kolon PG60. Kúru doužívejte, nechte si týden pauzu a celou ji zopakujte.
Hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
Jana
25.3.2013 8:06
Dobrý deň, ďakujem za odpoveď, len som si nie ístá či manžel môže užívať plasmofit aj helmifit, keď má potvrdenú alergiu na palinu pravú. Dávkovanie pre dospelých je uvedené na fĽašťičkách?
S pozdravom. Jana
admin
25.3.2013 8:44
Dobrý deň,
dávkovanie na fľaštičkách s označením T je uvedené vzadu na fľaštičkách, na tinktúrach s označením P sa užíva 1 kvapka na kg váhy. To znamená, že ak niekto váži napr. 60kg, užíva 20 kvapiek ráno, 20 kvapiek na obed a 20 večer.
Manžel môže užívať plasmofit aj helmifit, alergiu má na palinu pravú priamo na bylinu, netýka sa to výluhu, čiže tinktúry v liehu. S pozdravom a prianím všetkého dobrého D. M.
Jana
14.5.2013 4:38
Dobrý deň. Všetci užívame kúru tak ako ste nám ju nastavili, plus dcérke som pridala pár kvapiek chlamysanum, keďže chlamýdie máme všetci traja a tiež pár kvapiek helmifitu po ktorom sa jej veľmi upravila stolica. Dcérka má momentálne pauzu. Chcem sa však opýtať, na vyšetrení u krčného nám vychádza u dcérky trochu zväčšená nosná mandľa a tiež veľké zahlienenie, ktoré sa prejavuje aj v stolici, horné dutiny má čisté. Viem že toto môže byť spôsobené tými vlasovcami, ale rada by som zabránila väčšiemu zdureniu nosnej mandle. Aj teraz sme prekonali ďalšiu infekciu, ktorá sa vlastne cyklicky opakuje každé dva až tri týždne, zvýšená teplota, kašeľ a nádcha, tak trojdňová.Má dcérka pokračovať naďalej v kúre tak ako ste napísali? Ešte čakáme aj na imunologické výsledky, v prípade odchýliek by som sa opäť ozvala. Ďakujem a ostávam s pozdravom.
Jana
14.5.2013 4:42
Ešte som zabudla, že sa dcérke objavuje na líčkach aj ekzém podobný rosacee. Ďakujem.
Jana
14.5.2013 11:28
Manžel reaguje dobre na kvapky, trochu ho však páli po nich záha. Už je mesiac po operácii fistuli, alebo hnisavého abscesu pri konečníku, stále sa mu to však nehojí a vteká mu krv s hnisom a hlienom, nepomáhajú ani sedacie kúpele. Mňa v poslednej dobe páli stále záha nepomáha už nič ani sóda ani štipľavá paprika, či mandle.S pozdravom.
admin
15.5.2013 8:34
Dobrý den, na zahlenění, rýmu, dutiny můžete přidat Žampion T45. Hezký den
Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní