parkinsonova choroba

Dobrý deň, prosím o radu pre moju mamu, ktorá má parkinsonovu chorobu,prejavy ako stuhnutosť, pomale reakcie,aj psychické problémy, je možné jej nejako pomôcť? Ďakujem za odpoveď.
Jarmila
1884 3 3.5.2013
admin
5.5.2013 9:39
Dobrý deň,
pre Vašu amičku Vám odporúčam Matuzalem - výživový doplnok. Po skúsenostiach s mnohými tisícmi ľuďmi, má mimoriadny vplyv na neurodegeneratívne problémy. Mnohým ľuďom sa podstatne zlepšil pri týchto problémoch ich klinický stav, po prípade sa stabilizoval . V prípade Vašej mamičky odporúčame užívať dlhodobo. Prvý mesiac začnite podávať ráno a večer modrý Sublinqual pod jazyk. Druhý a treti mesiac večer modrý pod jazyk a ráno namiesto modrého už budete dávať červený Internal. Ten je potrebné zapiť vodou.
Odporúčame sledovať celkový zdravotný stav a najneskôr po troch mesiacoch sa nám ozvite so spätnou väzbou. Na jej základe poprípade upravíme dávkovanie. K Matuzalemu by som vám odporúčala mamičke nasadiť účinnú gemmoterapiu - výťažky z púčikov rastlín. Ježibaba guľatohlavá T1 je vynikajúca na podporu činnosti mozgových a nervových centier a javor. Obidve tinktúry je potrebné tiež užívať dlhodobo - využívať najskôr po 2 fľaštičky bez prestávky, potom si urobiť týždeň prestávku a opäť využívať sériu a zase prestávku, minimálne pol roka. Potom uvidíte, ako sa bude cítiť, či došlo k zlepšeniu stavu. Na psychiku si môže k týmto dvom tinktúram pridať ešte Cedof T49. Ten stačí, ak využíva dve fľaštičky. Gemmoterapia je jeden z najúčinnejších prostriedkov bylinnej liečby. Kvapky môžete nakvapkať aj do 20 ml vlažnej vody, nechať odstáť a dať mamičke vypiť. Tiež nie sú také náročné po finančnej stránke. Matuzalem je už drahší prostriedok, ale bez neho si mnohí naši klienti už nevedia predstaviť svoj život. Užívajú ho dlhodobo, po vysadení opäť prešli na užívanie, lebo zistili, že bez neho je ich stav oveľa horší. Všetko sú to prírodné prostriedky, môžete ich užívať spolu s chemickými liekmi.
Prajem veľa zdravia, trpezlivosti a úspechov. D. Machničová
Jarmila
16.5.2013 1:04
Ďakujem za odpoveď, chcem sa spýtať na dávkovanie, koľko kvapiek do vody a ako často, a či sa môžu kvapky užívať súčasne s homeopatikami? Je možné Vám napísať aj na Váš mail?
admin
16.5.2013 9:10
Dobrý deň, môžete mi napísať na mail: dasa@zdravysvet.sk. odpoviem Vám veľmi rada na Vaše otázky. Gemmoterapia s označením T - ježibaba guľatohlavá a Cedof má dávkovanie uvedené priamo na fľaštičke. Môžete ju kombinovať aj s homeopatikami, treba si urobiť len trošku odstup medzi ich užívaním. Tak isto je to aj pri chemických liekoch. Pokojne mi však napíšte, ak máte nejaké otázky. S prianím všetkého dobrého ostáva D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní