PCOS

Dobrý deň,
mám 28 rokov a pred pár dnami mi diagnostikovali polycistický syndróm vaječníkov, z čoho som dosť vystrašená, lebo tento rok sme sa s manželom rozhodli mať dieťatko....moja prosba je o alternatívnu medícínu a doplnok výživy, nakoľko sa bojím do seba začať dávať iba hormóny. Mojou najväčšou obavou je neplodnosť a možná cukrovka, nakoľko sa mi začínajú problémy aj s cukrom. Chcela by som poprosiť čo sa môže piť, jesť, nakoľko vraj je veľmi dôležitá aj úprava životosprávy a využívanie prírodných preparátov...s obezitou problém nemám, som vysoká 167 a vážim 52 kilogramov. ďakujem za každú radu. S pozdravom Monika
Monika
1369 1 30.1.2013
admin
31.1.2013 8:06
Dobrý deň,
na riešenie Vašich zdravotných problémov je vhodná gemmoterapia.
Na PCOS Vám odporúčam užívať súčasne tinktúry eleuterokok T6, jarabina vtáčia T15, I-stop T12 (ten rieši zvýšený cukor) spolu s čiernou ríbezľou-ostružinou P10. Po využívaní P10 pridajte vres P48. T-čkové tinktúry užívajte stále počas celej liečby. Treba si ich priebežne dokupovať. Ak si to môžete finančne dovoliť, ku gemmoterapii pridajte prvý mesiac Matuzalem - modrý - 1 tabl. večer nechať rozpustiť pod jazykom. Po mesiaci užívania ho nahraďte Matuzalemom - červeným - 1 tabl. večer zapiť vodou. Červený Matuzalem užívajte minimálne 2 mesiace bez prestávky. Má silný regeneračný účinok na organizmus. S kombináciou gemmoterapie spolu s Matuzalemom máme vynikajúce skúsenosti, dokonca máme tehotných niekoľko mamičiek a taktiež už aj narodených zdravých detičiek.
Zároveň pre Vášho partnera odporúčam Pantokrin spolu s Kotvičníkom T19 a Brezovými jahňadami P3.
Prajem Vám všetko len to najlepšie a hlavne vytrvalosť pri riešení Vašich problémov. S pozdravom a prianím všetkého dobrého D. Machničová. Ak by ste potrebovali niečo skonzultovať, volajte v popoludňajších hodinách na tel. č. 0918 981 709.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní