pľúcne chlamýdie

dobrý deň, z krvi mi zistili vysoké hodnoty protilátok na chlamýdie pl. a mykoplazmy pl., momentálne mám 2-t. liečbu ATB-fromilid uno 500. Rada by som sa informovala, či je možné počas užívania ATB pokračovať v liečbe tinktúrami stop-kok, respiro, poprípade si zakúpiť ešte Chlamysan forte a ako sa môžu spolu užívať. Popr. čo by ste odporučili? Ďakujem za pomoc.
p.janackova@gmail.com
1111 2 23.9.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
24.9.2022 8:06

Dobrý deň.

Chlamýdiové infekcie sú mimoriadne odolné voči liečbe, preto odporúčame nasadiť vždy komplexnú liečbu.

Súčasne berte: topoľ P46 + chlamysan forte SV9 a s hodinovým odstupom orech čierny s betaglukánom PG38. Keď dôjde chlamysan forte, nahraďte ho tinktúrou Parazin SV15, ktorú treba užívať spolu s predchádzajúcimi tinktúrami.Všetko sa užíva 3x denne.

Na celú kúru budete potrebovať : 2x Topoľ P46, 1x chamysan forte, 1x Parazin, 2x orech čierny s betaglukánom

Bylinky je dôležité podporiť

  1. týmito unikátnymi probiotikami https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-max-starostlivost-34-kmenov-100-miliard-cfu  . Sú drahé, ale nič podobné na trhu ani nenájdete . Majú 34 probiotických kmeňov a až 100miliárd CFU v jednej dávke. Alebo tieto, sú lacnejšie https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-pre-zeny-50-miliard-cfu
  2. Zvlášť odporúčam pri liečbe okrem byliniek aj vitamín C +Zn+D3 https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-vitamin-c-zinok-d3 má mimoriadne vysokú vstrebateľnosť a táto kombinácia mimoriadne posilní imunitný systém.
  3. Ďalej odporúčame užívať tento mega b komplex https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-vitamin-mega-b-komplex-forte  - je najsilnejší na trhu, pomôže výrazne nervovému systému, energii a vstrebávaniu látok.

Všetko môžete užívať s atb. Probiotiká s dostatočným odstupom od atb. Tinktúry s 30-minútovým odstupom od chemických liekov. 

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní