plucne chlamýdie

Dobrý vecer, dovolujem si Vas poprosit o radu. Mam bolesti v bedrach a krizoch, preliecila som gynekologicke tazkosti, uzivam este stale feminu, mozem ju uzivat dlhodobo?
Kedze sa bolesti nezlepsovali, urobili mi viacero vysetreni, vsetko je v poriadku, okrem plucnych chlamydii. Som prekvapena, lebo nemam ziadne tazkosti s dychanim, ale vysledky ukazuju na prekonanu chorobu. *Lekarka mi odporuca antibiotocku liecbu. Je mozne sa jej vyhnut&? Dakujem za Vasu ochotu.
Viera
2597 1 31.7.2017
admin
2.8.2017 8:35
Dobrý deň, chlamýdie sú zdĺhavo liečiteľné, takže odporúčame aj antibiotickú liečbu. K nej alebo už hneď môžete začať užívať z gemmoterapie chlamysan SV9, stop kok PG61 a židovskú čerešňu T47. S hodinovým odstupom čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9 a túžobník brestový T56. Môžete pri bolestiach krížov a bedier robiť obklady z bishofit profi. naneste na bolestivé miesto, prekryte potravinárskou fóliou a nechajte pôsobiť cca pol hodinku. potom natrite šungitovým krémom alebo bielym múmiom. Tiež môžete kríže natierať zľahka ľubovníkovým olejom. Feminu môžete dôhodobo. Určite Vám však odporúčame RAW ženské probiotiká, keďže problémy sú aj ženského charakteru. taktiež podľa vašich finančných možností podporte imunitu reishi ganodermou RG-30 1 tob. ráno a GL-30 1 tob. večer (firma Daxen). Nájdete ju na našom webe pod Blahodárnymi hubami. Ganodermu odporúčame minimálne 3 mesiace. Po preliečení  sa nám ozvite, ako sa cítite. Podľa toho nastavíme pokračovaciu liečbu. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní