polyp, následne myom

Prosím Vas, v apríly 2017 som absolvovala kyretáž polypu na maternici (cervikoendometrialny polyp). Po siestich mesiacov na kontrole..ze mam 22mm myom. (V sprave od dr. parametria, douglas nihil., uterus v AVF, zmeneny myomcekom 22 mm, endometrium nepravidelne do 11 mm, ovaria nevizualizujem). Mam par dni pred sv.dnami no mam spinenie, nato mi naordinovala horm.lieky norethisteron...vraj aby upravila cyklus. Bojim sa ich vziat. Zenske problemi ma trapia uz dva roky. Zrutila sa imunita, psychika, telo postupne schudlo z 62 na 54. Od januara 2016 dole neprestalo palit...Mojej mame vzaly vsetko, ked mala 45. Ja mam 39. Prosim Vas, mozete mi pomoct? Kvalita zivota sla rapidne dole, uz sa neviem s nicoho tesit, trpím depresiami, pálením. Neviem ako fyzicky zvládnem zákrok ak bude "nutný" a po psych.stánke ani nehovorím. Ďakujem.
Lenka
1776 5 3.10.2017
admin
4.10.2017 8:18
Dobrý deň, včera sme vám odpovedali na Váš email. Odporúčame Vám súčasne užívať feminu T9, jarabinu vtáčiu T15, čiarnu ríbezľu-malinu P10. Po doužívaní P10 vres P48. S hodinovým odstupom plamienku T35  a cedof T49. Kúru si využívajte 2-krát bez prestávky. K tomu RAW probiotiká pre ženy. Ráno 1 kaps. a večer tiež jednu kaps. jediné na trhu obsahujú 50 miliárd živých probiotických kultúr..., riešia aj močové problémy. Nájdete ich na našom webe pod RAW probiotikami. K nim B12 v spreji. Jedno streknutie do ústnej dutiny denne. balenie Vám vydrží 4 a pol mesiaca. Na intímnu hygienu používajte fema gel, obmedzte chemické prípravky na sprchovanie a kúpeľ. Spodnú bielizeň perte v ekologickom prostriedku - mydlové orechy. Môžete si u nás kúpiť maličké skúšobné balenie mydlových orieškov za 1 euro, budete nimi prať 5-6 týždňov. Nohavičky žehlite. Obmedzte úplne sladké jedlá. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
admin
9.10.2017 5:20
Dobrý deň, užívate správne, feminu si treba dokúpiť. To, že niečo bolí, znamená, že sa preliečujete. vaječíky pracujú na striedačku, takže preto možno pobolievajú nie naraz. Jeden môže pracovať slabšie ako druhý. Pokračujte v užívaní a uvidíme výsledok. Nevieme vopred urobiť záver, aký bude výsledok liečby. Všetko treba na sebe vyskúšať. U bylín to platí dvojnásobne. Treba trafiť byliny, ktoré pomôžu, takže po odskúšaní kúry uvidíme. všímajte si na sebe všetky zmeny. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
Lenka
9.10.2017 8:52
Dobrý deň, len pre upresnenie. Uživam Feminu 25kv, jarabinu T15 - 15 kv a ribezla čierna P10 - 18kv. Všetko 3x denne. Po dobratí tejto kúry, nasleduje vres a Plamienok. Po ukončení, znovu kura femina, jarabina ríbezla, po dobratí vres a plamienok. Ano? Ešte poprosím, feminu doužívam skoro, pretože je to 25 kv/3x denne, pričom jarabina 15. Alebo prikúpim, aby sa tá práva kúra skočnila rovnako? Ďakujem. Ešte poprosím..po skončení menzesu, hned na druhý deň ma dosť pichá-pobolieva v podbrušku (vaječník), najprv jeden, teraz druhý. Neviem čo sa zase deje. Ďakujem Vám.
Lenka
4.12.2017 8:37
Dobrý deň, pokračujem v kúre gemmoterapie. Po kontrole u gynekológa, na vaječníkoch neboli cysty a myom mi vyvrátili, že je to polyp.. Nasadili mi hormonálnu liečbu norethysteron (10 dní 3xdenne). Dostala som silnú menštruáciu, kde som videla že niečo s polypu odišlo. Po kontrole mi potvrdili, že sa z 26 mm zmenšil na 11mm. Nasadila mi další mesiac norethisteron, ktorý som už z vlastnej iniciatívy (zo strachu z umelých hormónov) nebrala (pani dr.o tom nevie). Teraz má prísť ďalšia kura horm. liečbou a v januári na kontrolu. Neviem čo mám urobiť. Prosím Vás o radu. Ďakujem Vám.
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
12.12.2017 18:38
Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať jarabinu vtáčiu T15, eleuterokok T6 a brezové jahňady P3, po doužívaní P3 berte čiernu ríbezľu-malinu P10. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr orech americký P38. Veľa zdravia prajeme.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní