Pomoc pri borelioze

Dobry den, chcem sa opytat aka by mala byt liecba pri borelioze 4 rocneho syna cca 20 kg. Objednala som si topol a orech cierny. Budem vdacna ak mi poradite ako to uzivat a ci este nieco dokupit. Mozeme to brat su ezne s antibiotikami alebo radsej pockat kym ich doberie. A este ma zaujima aky je rozdiel medzi topol a topol cierny. Dakujem.
spisakovalucia11
197 2 14.6.2018
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
15.6.2018 6:21

Dobrý deň, na fľaštičkách je napísané, že gemmoterapia nie je vhodná pre detičky. je to kvôli liehu, v ktorom sú bylinky lúhované. Aj napriek upozorneniu ju užíva mnoho detičiek. Ak sa rozzhodnete pre gemmo, odporúčame synćekjovi nakvapkať do malého množstva vody topoľ P46 - 1 kv. na kg hmotnosti. Necháte odstáť, aby sa vyrušil lieh a dáte vypiť. Užívať bude 3-krát denne. Obidva topole sú topoľ čierny. Ten s označením P je z púčikov rastlín - silnejš=i a s označením T je slabší, je z celej byliny. Orech zatiaľ nedávajte. Topoľ  môže užívať dlhodobo, pretože čistí telo od borélií. Môže ho užívať hneď pri užívaní atb. Dohliadnite na to, aby atb.liečba bola dostatočne dlhá. Pri atb odporúťame Raw probiotiká pre deti s dostatočným odstupom od atb. Prajeme veľa zdravia

spisakovalucia11
15.6.2018 21:00
Dobry den, dakujem za odpoved, este ma zaujima aka dlha by mala byt liecba antibiotikami, kedze ste mi pisali aby som na to dohliadla? Lekar nam povedal ze 3 tyzdne, je to kratko? Zatial berieme len 1. tyzden. Budem vdacna za odpoved.