Porucha vaječníka

Pekný večer prajem. Veľmi rada by som vás chcela poprosiť o pomoc pri výbere správnych bylinnych tinkntur, resp. Kúry.Moj problém spočíva v tom, že mi nedostatočne funguje ľavý vaječník. Z času na čas sa objavia cysty, pri cykle, kedy vylučuje tento vaječník mám neopísateľný bolesti, závrate, zníženie tlaku a zaberajú mi až naozaj veľmi silne lieky. Menstruacia je pri tomto vaječníku nepravidelná, druhý funguje dobre. Zároveň má trápi aj nedostatočná chuť na pohlavný styk (takmer žiadna), čo je v mojom veku zvláštne, mám 24. Čítala som váš článok o kotvicniku aj o kúrach, ktoré ho obsahujú aj to, že je vhodný pri športových aktivitách (ktoré pravidelne absolvujem). Mohli by ste mi prosím poradiť, ktorá z kur by bola pre mna vhodná? Resp. Ktoré bylinné tinktury ? Rada by som poznamenala, že pomaly končím s užívaním druhej fľaštičky kapucinky. Môžem v nej pokračovať aj naďalej? Veľmi mi pomáha. Dalujem krásne za vašu odpoved, veľmi si vážim vašu radu. Pozdravujem, Bronka.
Bronka
217 2 30.6.2018
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
30.6.2018 9:51

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať feminu T9, kotvičník T19 a čiernu ríbezľu-malinu P10. S hodinovým odstupom jarabinu vtáčiu T15 a brezové jahňady P3. Kúru si zopakujte 2-krát za sebou bez prestávky. Ku gemmoterapii raw probiotiká pre ženy vaginal care. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite, či došlo k zlepšeniu. Keďže cvičíte, pozrite si na našej stránočke Športovú výkonnostnú radu, obsahuje produkty na regeneráciu... Prajeme veľa zdravia.

Bronka
30.6.2018 11:11
Dobrý deň, ďakujem vam za vašu odpoved a pomoc :)) budem sa riadiť podľa vašich rad a verím, že sa mi to zlepší. Ďakujem aj za odporučenie prípravkov k športu. A teda nakoniec jedna otázka, s užívaním kapucinky môžem pokračovať aj naďalej i keď som už teraz pri druhej fľaštičke ? Ďakujem a prajem pekný víkend.