Prinosové dutiny

Dobrý deň, prosím o radu. Trpím chronickým zápalom prínosových dutín. Tlak a bolesť očí, čela, vzadu v hlave. Zatekanie hlienov. Občas výtok z nosa a oka (ľavá strana). Kvôli ďalším ochoreniam (chronickým- zápal ŠŽ, glaukóm) nechcem užívať kortikosteroidy do nosa. Chcem skúsiť fytoterapiu. Uvažujem o kapucínke. Ďakujem za odpoveď.
Zuzana
1481 2 26.1.2018
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
29.1.2018 21:26

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať plamienku T35, gotu kolu T10,  čiernu ríbezľu-kalinu-rozmarín P8. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr stop kok PG61. Nosnú dutinu čistite, vystriekajte morským sprejom s Mn, vyčistite a kvapnite divozelový alebo grepový olej. Môžete sa naparovať nad vincentkou, stačí keď ju len vdychujete, veľmi dobre uvoľňuje zapchaté dutiny. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite. Prajeme veľa zdravia.

thoudthoud@gmail.com
31.1.2018 23:31
skuste si dat pozriet zuby najme blombovane mal som od 12 rokov jediny zub plombovy amalganovou plombou a v nom som mal 25 rokov zapal ten sposoboval rovnake problemy sople hlieny zapal obliciek zapal pluc unava bolest zapal klbov zapal sliach nemohol ani poriadne chodit z izby do izby som presiel z bolestami vyuzival som 800ks flasticiek vibrocilu plus 100 ks bioparoxu a to nevravim o liekoch na alergiu zodak zirtek nic nezaberalo bol som aj zavystli na kvapkach do nosa apstinujem od kvapiek prve 2 roky vracanie hlienov az v roku 2014 mi spravil opuch tvare po vytrhnuti zuba sa mi všetko preslo teda nadka hlieny ale mam nasledky na mieste po vytrhnuti sa mi robia pluzgiere bolesti pri jedeny a dasna mi krvacaju krvacanie z nosa
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní