Problem so žaludkom a akne

Mam 44 rokov a neustále dá sa povedať stále horšie ma trápi moja tvár , na ktorej sa mi stále tvoria akne a k tomu sa pridružuju bolesti žaludka- mala som pred 4 rokmi vredy na dvanastorniku a predtým mi lekár stanovil diagnozu vo veľmi zvyšenej forme Helicobacter pylori. Som veľmi nešťastná hlavne z tých vyrážok a nič nepomáha aj keď som vyskušala rúzne drahé prípravky aj kožných lekárov. Som presvedčená, že to má súvis s tým žaludkom. Verím, že vy mi pomôžete a zbavíte ma mojich problemov , prosim o radu a ďakujem.
Eva
1397 4 25.1.2010
asdasd (admin)
28.1.2010 2:43
Dobrý den, určitě to chce vnitřně čistit a regenerovat, s tím souvisí a tvořící se akné. Doporučuji pro začátek užívat současně Lichořeřišnici T21, Pýr T34, grep T11 a po využití grepu vzít olši P36 a pokračovat v užívání s lichořeřišnicí a pýrem (pokud dojdou tak bez nich). Po využití olše vzít ostropestřec P57 a vše doužívat.
Po využití je dobré pokračovat dál, ale to byste mi případně napsala jak se budete cítit a já vám sestavím další kúru. Chce to rozhodně čas a vše se dá postupně zlepšovat. Mějte se krásně a přeji hodně zdraví Mgr.J.Podhorná
Eva
3.2.2010 7:40
dobrý večer, obdržala som Vami odporúčané produkty,ale poprosila by som dávkovanie a ako to mám užívať, diki.
admin
5.2.2010 10:30
Dobrý deň.
Presný postup užívania tinktúr máte v odpovedi pani magistry - čo máte užívať spolu a ako. Na fľaštičkách je napísané koľko kvapiek si dávate z toho ktoré prípravku. Podrobne o užívaní gemmoterapeutík je popísané v sekcii gemmoterapia, ktorá sa nachádza v hornom menu na našej stránke. P.M.
admin
5.2.2010 10:39
Aj sem nakopírujem pre lepšiu zrozumiteľnosť zo sekcie gemmoterapia podrobný postup pri užívaní gemmoterapeutík:

Na rôzne zdravotné problémy boli po dlhodobých skúsenostiach s pacientami zostavené kúry z tinktúr na rôzne zdravotné problémy. V kúrach sa nachádzajú výťažky /tinktúry/ bylinné, ktoré sú označené kódom ,,T" a dávkovanie majú určené na fľaštičkách /treba sa vždy držať aktuálneho dávkovania/.Ďalšie výťažky sú z púčikov ktoré sa označujú kódom ,,P" a dávkovanie sa stanovuje podľa hmotnosti toho kto výťažky užíva a to jedna kvapka na jeden kg hmotnosti rozdelených na dve alebo tri časti /príklad hmotnosť je 60 kg, to je 60 kvapiek na deň, túto dávku si rozdelíme na dve alebo tri dávky teda 20 kvapiek 3x denne alebo 30 kvapiek 2x denne/. Ďalšími produktmi sú bylinné výťažky ktoré sú obohatené o betaglukán a sú označené kódmi ,,TG" /bylinné výťažky s betaglukánom/ alebo ,,PG" /púčikové výťažky s betaglukánom/. Užívanie je vždy vyznačené na fľaštičke.

Tieto základné veci treba vedieť pre ďalší postup ako výťažky užívať v takzvaných kúrach, ktoré sú zložené z niekoľkých bylinných a púčikových výťažkov. Sú zoradené vždy najprv bylinné a potom púčikové. Bylinné sa môžu užívať súčasne /najviac 3 fľaštičky/ a k ním sa priradí jeden púčikový výťažok v poradí prvý v kúre vedľa bylinných. Väčšinou je to drenážny prostriedok brezy. Fľaštičky pretrepeme a dávkujeme jednu po druhej na lyžičku, dáme do úst chvíľu podržíme v ústach a prehltneme. V prípade že niekomu vadí prítomnosť liehu môže kvapky dávkovať na polievkovú lyžicu do vlažnej vody alebo čaju. Tak sa postupuje až do využívania fľaštičky. Čas užívania je pol hodinky pred jedlom alebo hodinku po jedle. S klasickými liekmi sa výťažky môžu užívať ale si treba nechať medzi užívaním výťažkov a liekov pol hodinky odstup. U citlivejších osôb môže byť dávkovanie podľa návodu moc silné, v týchto prípadoch treba dávkovanie znížiť na polovicu alebo zvoliť užívanie jednej fľaštičky za druhou.

Kúra väčšinou obsahuje najviac 6 fľaštičiek a končí sa využívaním všetkých postupne do konca. To znamená ak dôjde bylinný výťažok skôr ako doužívate všetky púčikové, pokračujete bez bylinných ďalej /alebo naopak/. Kúra je asi na 3-4 týždne užívania a po jej využítí je možné naviazať ďalšiu kúru, buď opakovane tú istú alebo naväzujúcu podľa aktuálneho zdravotného stavu. Je to vždy individuálne a pri dlhotrvajúcich ťažkostiach treba užívať čo najdlhšie a medzi kúrami robiť prestávky. Prestávka sa robí minimálne 14 dní po využívaní druhej kúry, ale pokiaľ nie sú závažné problémy odporúča sa urobiť prestávka väčšia. Výťažky sú doplnky stravy a ich účinok je hlavne na fyziologickej úrovni, harmonizujú, čistia, posilňujú, a užívajú sa hlavne ako prevencia a to si treba uvedomiť. Zdravie si máme uchovávať a organizmus udržovať z vnútra tak ako ho udržujeme aj z vonku. A k tomu nám príroda poskytuje nemalé možnosti. Ak už sa dostavili zdravotné ťažkosti, tak nám bylinky môžu pomôcť, ale chce to čas a trpezlivosť.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní