problémy s imunitou

Dobrý deň. Mám 39 rokov. Chcem Vás poprosiť o rady. Často mávam problémy s močovými cestami. Pravidelne sa mi opakujú tieto problémy, jedine čo mi zaberie sú antibiotiká, ale obávam sa, že časom už nebude zaberať ani to. Za minulý mesiac som mala zápal 2 krát. Obvykle tieto problémy mávam asi 2 x ročne. Navyše neustále mávam gynekologické výtoky... Som alergička - roztoče, pele. Pravdepodobne to spolu súvisí. Mám asi oslabenú imunitu. Brala som asi 8 rokov injekčné vakcíny, bez výrazného zlepšenia. Momentálne beriem na alertiu Zodac.
Moje dve deti (13 a 11 rokov) sú tiež alergické na roztoče a pele, bez výraznejších problémov. Nedávno im však zistili plesne v stolici (tri krížiky), občas ich bolia brušká, lieky im nezabrali, sladkosti veľa nejedávajú. Lekárka mi veľmi neporadila, mám vyskúšať oreganový olej. Tento problém podľa lekárky tiež môže súvisieť s oslabenou imunitou. Neviem si rady a rada by som naše problémy riešila bez chémie, prírodnou a účinnou liečbou. Kolegyňa mi poradila Vás. Bola by som veľmi vďačná za Vašu odpoveď, za rady aké prípravky by nám mohli pomôcť. Prípadne Vám môžem poskytnúť ďalšie informácie. Vopred Ďakujem.
Martina
1176 2 9.7.2014
admin
11.7.2014 1:28
Dobrý deň , Váš zdravotný problém je veľmi úspešne zvládnuteľný pomocou gemmoterapie. Odporúčame Vám kúru v nasledovnom zložení: plamienka T35, gotu-kola T10, obličková zmes T23 a stop kok PG61, po stop koku využívate čiernu ríbezľu-malinu P10. Po využívaní tejto kúry budete brať len plamienku T35, feminu T9 a čiernu ríbezľu-malinu P10, to je kúra na úpravu ženských problémov s výtokmi. Na podopru imunity ganodermu RG-30 a GL-30 od firmy DXN, nájdete ju na našej stránočke. Užívate z RG-30 1 tobolku ráno a z GL-30 1 tobolku večer, taktiež dlhodobejšie. Rieši zároveň aj problémy s kožou, srdiečkom, prekyslením organizmu a alergickými reakciami. Pri zápale močového mechúra (vtedy, ak nastane tento problém) si treba hneď nasadiť obličkovú zmes T23, kapucínku T21 a vres P48, k tomu si je nutné pridať 100% prírodnú šťavu z brusnice a v lekárni kúpiť urinal. Kúru využívať pri problémoch aspoň 2-krát za sebou bez prestávky. Táto kúra pre vás platí, ak by vznikol konkrétny problém s močovými cestami. Teraz budete užívať preventívne kúru, ktorú sme Vám odporučili na začiatku. Nedá sa totiž všetky Vaše problémy poriešiť v jednej kúre, musíte problémy eliminovať postupne.
Pre detičky na imunitu sirup Imufyt, k tomu z gemmoterapie plamienku T35 a čiernu ríbezľu-kalinu-rozmarín P8. Nakvapkajte kvapky do vody, nechajte postáť a dajte vypiť. Na fľaštičkách je napísané, že ich nesmú užívať deti a tehotné ženy, ale myslíme si, že pár kvapiek skôr pomôže, ako ublíži.
Vaše zdravotné ťažkosti môžete konzultovať na tel.č.: 0918 981 709 - Mgr. D. Machničová, rada Vám pomôžem. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Martina
14.7.2014 9:18
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Skúsim sa riadiť Vašimi radami, produkty vyskúšam.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní