Prosba o radu

Dobrý deň !
Minulú zimu sa mojej dcére pri mrazoch začali objavovať na prstoch rúk začervenania a potom vriedky, ktoré boli veľmi bolestivé. Po rôznych vyšetreniach a odberoch krvi, do dnešnej doby lekári nestanovili diagnózu a v podstate nič nezistili. Túto zimu keď boli 20 stupńové mrazy sa to zopakovalo, ale už intenzívnejšie. Dcéra mala stále veľmi studené ruky, veľmi červené a niekedy prichádzal aj kŕč do niektorých prstov. Prsty boli aj modro sivej farby. Aj teraz keď je chladnejšie počasie jej modrejú prsty a ruky má studené. Dcéra doteraz nebývala chorá, ani v rodine sme autoimunné ochorenie nemali. V zime strašne trpí chladom, najradšej by vtedy nevychádzala vonku. Lekári ju testujú na autoimúnne ochorenia, ale všetky testy boli doteraz negatívne. Nevieme ako ďalej. Dcéra je z tohoto stavu nešťastná a neustále myslí na to, čo jej môže byť.
Dcéra je štíhla, má skôr nízky tlak, v minulosti mala hormonálne problémy - nepravidelná menštruácia - bola dlho na Duphastone.
Prosím, poraďte.
Magdaléna
3179 10 23.5.2012
Magdaléna
23.5.2012 12:01
Zabudla som napísať, že dcéra prekonala túto zimu aj mononukleózu, čo ju dosť potrápilo. Teraz drží diétu, je dosť bledá, má kruhy pod očami. Hepatálne testy sú v norme.
Ďakujem
Nagyová
Daniela
5.6.2012 8:18
Dobrý deň,určite Vám tu poradia bylinky a pre celkový rozhľad dop. aj str.zdravie.az-cz. Veľa zdravia
admin
11.6.2012 8:34
Popísaný stav naznačuje problémy s obličkami a krvným obehom. Na zlepšenie priechodnosti obličiek doporučujem čaj z kručinky farbiarskej a tinktúru T 23 - obličková zmes. Po vybrati - krvný obeh: breza P2, archangelika T 60, pagaštan konský P21, pupalka P 58. Najprv brať P2 a T60, po vybratí P2 brať P21, po dobratí zobrať P58. Množstvo: 1 kvapka na 1 kg hmotnosti, ak má hmotnosť 60 kg, tak 60 kv denne, rozdeliť na tri časti: 20 kv ráno, 20 kv na obed, 20 kv večer. 15-20 min pred alebo po jedle.
Doporučovala by som urobiť vyšetrenie na prístroji Daikom - komplexný sken vnútorného prostredia, toxické, vírusové, bakteriálne záťaže. Energetická liečba: reiki, essénski majstri.
Na doplnenie vitamínov a minerálnych látok: mumio altajské.
Magdaléna
12.6.2012 9:13
Ďakujem za odpoveď. Dcéra mala vyšetrené obličky ultrazvukom asi pred 3 týždňami a tiež zbierala 24 hodinový moč, bola jej odobratá krv, všetko chvála Bohu s negatívnym výsledkom. Teraz sa znovu trápi s nepravidelnou, alebo žiadnou menštruáciou. Hormóny sú na veľmi nízkych hodnotách, znovu má nasadený hormonálny liek. Je to začarovaný kruh. Nikto jej nevie povedať čo jej je, a v podstate sa už ani nevie na koho obrátiť aby jej pomohol. Pohadzujú si ju ako horúci zemiak, jeden lekár hovorí, je to gynekologický problém, gynekológ - je to endokrinologický problém. Pritom hodnoty štítnej žľazy má v norme. Bolo jej povedané, či to nie je náhodou funkčná porucha hypotalamu. Ako sa to dá vyšetriť? Bola na CT s negatívnym výsledkom.
Chcem sa ešte opýtať čo je to vyšetrenie prístrojom Daikon.

Vopred ďakujem

M.Nagyová
admin
15.6.2012 8:02
Aj keď laboratórne vyšetrenia nepreukázali ochorenie obličiek, je potrebné zistiť ich energetiku, ktorá sa nedá vyšetriť bežnými prístrojmi. Dcéru je potrebné celkovo detoxikovať, upraviť činnosť vnútorných orgánov a postupovať cielene a trpezlivo. Doporučovala by som návštevu u niektorého môjho kolegu,ktorý by urobil diagnostiku a nastavil liečbu. Takto na diaľku sa to dá len všeobecne. Ak chcete kontakt, píšte na e-mail: BylinkovaSkola@gmail.com.
Magdaléna
18.6.2012 7:43
Dobrý večer pani Henzélyová !

Chcela som odoslať správu na uvedenú e-mailovú adresu, ale stále mi vyhodí poznámku, že túto adresu nerozpoznáva. Je, prosím napísaná správne?
A ďakujem za odpoveď

M.Nagyová
admin
18.6.2012 9:26
Skúste to napísať bez veľkých písmen: bylinkovaskola@gmail.com Je to môj oficiálny e-mail.
Magdaléna
26.6.2012 7:33
Pani Henzélyová !

Písala som Vám do schránky, neviem či ste dostali správu, lebo tentoraz sa mi správa o doručení nevrátila.

Ďakujem

M.Nagyová
Magdaléna
11.7.2012 10:44
Dobrý deň pani Henzélyová !

Došlo pravdepodobne k nedopatreniu. Dali ste mi e-mailovú adresu, na ktorú som Vám mala napísať, a Vy ste mi mali dať kontakt na odborníkov, ktorí by mohli zdiagnostikovať dcérin stav. Dodnes ste mi však nenapísali. Ak Vás môžem poprosiť napíšte mi spať do mojej schránky, z ktorej som Vám písala.

Ďakujem

M.Nagyová
admin
23.7.2012 7:11
Ospravedlňujem sa, technika zlyhala. tu je kontakt na kolegu: Dušan Matejček: 0907728804.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní