Prosim o pomoc

Dobry vecer,prosim Vas o radu uz dlhsi cas mam pocity uzkosti,nervozity, strachu.Pocitujem busenie srdca,vysetrenia srdca su v poriadku.Casto mam pocit slabosti noh,zavrat strach ze sa mi nieco stane.Tlak mam skor nizky ,casto ma bolieva hlava a krcna chrbtica.DAKUJEM
jana
1048 3 22.2.2012
admin
1.3.2012 10:21
Problémy tohoto druhu hovoria o tom, že máte nevyriešené veci v živote, ktoré nosíte so sebou, snažíte sa ich potlačiť, ale nie riešiť. Ide o staré strachy, ktoré sa prejavujú presne ako popisujete. Je potrebné venovať sa svojmu vnútru, hľadať vnútornú rovnováhu, pokoj. Nespoliehať sa na iných, meniť seba, meniť pohľad na svet, na seba, na okolie. Až potom môžu nasadené preparáty prírodnej medicíny pomôcť: gemmoterpia kúra K20, bylinkové čaje: gotukola, alebo ľubovník, archangelika, bôľhoj.
Na nízky tlak - prečistiť a dať do poriadku obličky - môže ísť o nedostatočný prietok krvi obličkami: kručinka farbiarska, zlatobyľ, nechtík, rebríček obyčajný. Matuzalem modrý.
jana
3.3.2012 3:57
Velmi pekne Vam dakujem za odpoved.Objednala som si bylinky,matuzalem modry a tu kuru K20.Ale chcela by som sa opytat ako mam prekonat ten strach a najst konecne pokoj.Snazim sa ale som velmi precitlivena a vsetko velmi prezivam.Aku terapiu by ste mi odporucila.Dakujem
admin
4.3.2012 1:43
Pomohli by vám terapie Majstrov essénskych - musíte zmeniť štýl života, myslenia, vyčistiť podvedomie, zharmonizovať fyzické i energetické telá. Napíšte mi na www.bylinkovaskola.sk a mesto kde bývate, pošlem vám kontakt na kolegov.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní