prosím o pomoc

veľmi pekne Vás chcem poprosiť o možnosť alternatívnej podpornej liečby mojich zdravotných ťažkostí.Som dlhodobo liečena na depresívno uzkostnú poruchu aj antidepresívami a v poslednom čase trpím výraznými závratmi, pocitm,i nerovnováhy a tuhnutie tela. Mohli by ste mi niečo doporučiť ďakujem
monika
1370 1 11.6.2012
admin
11.6.2012 5:42
Dobrý deň,
problém, ktorý popisujete, má v súčasnosti veľmi veľa ľudí. Súvisí so spôsobom života, ktorý vedieme. Náš organizmus je čoraz viac preťažený a vystavený stresovým faktorom. Každý z nás reaguje na problémy inak. Vy ste citlivejšia na rôzne vonkajšie podnety v porovnaní s inými ľuďmi.
Píšete, že užívate antidepresíva, čo je v poriadku. Mnoho ľudí sa im bráni, ale nechápu, že Vám pomôžu skvalitniť Váš život. Popri nich však môžete vyskúšať prírodný spôsob liečby, založený na alternatívnom spôsobe liečenia.
Po skúsenostiach, ktorých máme pri Vašom zdravotnom probléme mnoho, odporúčame užívať Matuzalem modrý sublingual 1-krát večer pod jazyk 1 tabl. (nechať rozpustiť, nezapíjať vodou) a ráno červený internal 1 tabl. zapiť vodou. Túto kúru užívajte 2 mesiace. Potom budete užívať už len červený Matuzalem - 1 tabl. denne dlhodobo. 1 balenie Matuzalemu Vám vydrží na 1 mesiac užívania. Mal by zareagovať na regeneráciu poškodených štruktúr vo Vašom tele. O Matuzaleme si môžete bližšie prečítať na našej stránke. Súčasne môžete užívať aj gemmoterapiu - kúra K 20. Z tejto kúry však nebudete užívať trezalku (ľubovník), ten nahradíte Bacopou P 70, ostatné byliny užívate tak, ako je to v kúre k20. (Ľubovník neodporúčame v kombinácii s chemickými liekmi, kvôli kontraindikáciám). Inak Matuzalem eliminuje aj škodlivosť chemických liekov, ktoré užívate na základe predpokladám neurologického vyšetrenia.
Držím Vám palce, prajem všetko dobré a hlavne buďte trpezlivá. Váš problém sa nedá odstrániť zo dňa na deň, je potrebné počítať s dlhodobou liečbou, ale určite Vám prinesie hodnotnejší a kvalitnejší život. Ak budete mať otázky, pokojne volajte v poobedných alebo večerných hodinách na tel. číslo: 0908 032 746 alebo 0918 981 709, radi Vám odpovieme a poradíme pri akejkoľvek Vašej otázke. S pozdravom D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní