prosím o pomoc

Mám 47 rokov a som dva roky v menopauze, už nemám menštr., ani návaly. Pred mesiacom sa som prekonala stav začalo to točením hlasy, závrate, o mesiac búšenie, zmeny tlaku, raz vysoký, potom nízky, migreny, (ktoré som už nemala dva roky od poslednej menštruácie), strach, depresie až som prekonala tetániu, strpli mi ruky, nohy, ústa.
Po vyšetrení je ešte činný jeden vaječník, štítna žľaza - nález v pravom laloku chrakt. cyst, v ľavom studený uzol, pred 9 rokmi som prekonala trombozu ľavej nohy a cítim, že mám slabú celú ľavu polovicu tela, dá sa mi nejako pomôcť a prečo ten divny stav. Beriem neurol, vessel, detralex a merilin.
Januška
Jana
1282 1 27.9.2012
admin
30.9.2012 12:02
Dobrý deň,
odporúčam Vám začať užívať Matuzalem - sublingual - modrý. 1 tabl. nechať večer rozpustiť pod jazykom( bez zapíjania) minimálne 3 mesiace bez prestávky. 1 balenie Vám vydrží na mesačnú liečbu. Určite by bolo dobré doplniť liečbu užívaním gemmoterapie: femina T9, jarabina vtáčia T15, ríbezľa-ostružina- malina v 1/2-nej dávke spolu s aróniou taktiež v polovičnej dávke. Súčasne budete užívať T9 + T 15 + ríbezľa-ostružina-malina v 1/2 dávke + arónia v polovičnej dávke. Každú fľaštičku zopakujete v užívaní 2-krát. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite. Na trombózu a cievy odporúčam muškát a pagaštan konský. Tieto tinktúry však budete užívať až po využívaní T9, T15, po arónii a ríbezli. Čistia a regenerujú cievy.
Zvážte, čo je pre Vás dostupné z finančnej stránky. Ak by ste si nemohli dovoliť užívanie Matuzalemu, určite však vyskúšajte spomínanú gemmoterapiu. Ak by ste mali nejaké otázky, zavolajte pokojne v popoludňajších hodinách na tel. č.: 0918 981 709.
Veľa zdravia Vám praje D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní