rakovina

Dobrý den, prosím o radu pre 62 ročnu ženu s rakovinou hrubeho čreva, zasiahnuty aj pnakreas a dvanástorník, metastázy rozširené až na pluca. Pacientka zvažuje, či vobec začne s chemoterapiou. Je vhodný matuzalem v takomto prípade, v akom dávkovaní, ktorý a v akej kombinacie s tinkturami nadeje. dakujem
simona
1352 3 9.6.2013
admin
9.6.2013 10:33
Dobrý deň, jednoznačne odporúčame užívať Matuzalem.Keďže sú už metastázy v tele, nedá sa nič zaručiť, ale určite to treba vyskúšať. S Matuzalemom sa jednoznačne skvalitní život pacienta v tých najťažších chvíľach. Je potrebné však začať s vyššou dávkou - t.j. 3-krát denne. Začala by užívať každých 8 hodín 2-krát modrý Sublingual 1 tabl. pod jazyk, nezapíjať vodou, má okamžitý účinok. Rieši psychiku a lymfatický systém a 1-krát červený Internal - 1 tabl zapiť vodou. K tomu odporúčame tinktúry eleuterokok T6, ostopestrec T30 a orech americký P38, vres P48 a carcinae PG59. Eleuterokok a ostropestrec bude užívať v plnej dávke, orech americký, vres a carcinae v tretinovej dávke. P-čkové výluhy sa užívajú 1 kvapka na 1 kg hmotnosti. (napr.ak niekto váži 60 kg, užíva 20 kvapiek ráno, 20 kvapiek na obed a 20 večer. V tomto prípade pri takejto váhe by ste z každej P-čkovej fľaštičky museli dať po 7 kvapiek ráno, 7 kvapiek na obed a 7 kvapiek večer.) Kúru je potrebné zopakovať 2-krát za sebou bez prestávky. Potom si treba urobiť 14-dňovú prestávku, medzitým sa nám ozvite, ako sa cíti a môžeme zostaviť pokračovaciu kúru. S Matuzalemom je nutné pokračovať dlhodobo, vo väčších dávkach by ste začali prvý mesiac, potom by ste prešli na 2-krát denne a uvidíte, aké výsledky nastanú. Každý z nás reaguje na liečbu inak, je to naozaj individuálne. Ak by ste sa rozhodli pre Matuzalem, zavolajte na tel. číslo 0908 032 746 - p. Machnič, veľmi rád Vám aj poradí. Veľa šťastia a úspechov praje D. M.
simona
14.6.2013 9:19
Dakujem za odpoved, chcem sa ešte spytať,či može brat pacientka matuzalem a zároven aj GRAVIOLU, ktorú jej poradili na onkologii. nádor je totiž neoperovatelný, lebo je vzrastený spolu s panreasom až k žaludku. nemá táto liečba vplyv na diabetes a tlak?aku dlhodobu kuru treba zvoliť v takomto dávkovaní ako ste mi zaslala a ako pokračovať potom po využití tejto kury?
admin
7.7.2013 10:39
Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď. Ak doužíva pacientka odporúčanú kúru, urobí si prestávku a po nej pokračuje v užívaní: eleuterokok T6, orech americký P38, po doužívaní P38 pokračuje vresom P48 a po vrese carcinae PG59. Počas celej kúry je možné užívať Befungin, extrakt z huby čaga, ktorý pozitívne pôsobí na narušené a podráždené sliznice čriev aj žalúdka. Má priaznivý vplyv na pečeň, slezinu. Posilňuje obranný systém organizmu. Matuzalem Internal po mesiaci užívania treba znížiť na 2-krát denne 1 tabl. zapiť vodou. Ak by bol problém so zapíjaním, môže užívať aj 2-krát denne modrý Sublingual bez zapitia, nechať rozpustiť pod jazykom. Matuzalem však dlhodobo.Veľa šťastia, trpezlivosti a úspechov v liečbe. D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní