sarkoidoza pluc

Dobry den p. machnicova.Velmi pekne vam aj vasmu manzelovi dakujem za krasne stretnutie nech vas Boh ochranuje a da vam vela zdravia a sily aby ste mohli pomahat ludom ktory to potrebuju.Hlavne vam pisem ohladne mojej liecby spominala som vam,ze som pisala aj p.Podhornej a ona mi doporucila kuru .Velmi by som vas chcela poprosit ci by ste si to pozrela a povedala ako dalej .Ci zostaneme iba pri tom co ste mi dali ,alebo zacneme s kurou p. podhornej.Dakujem vam velmi pekne za odpoved.
Viera
1619 5 13.4.2014
admin
13.4.2014 9:56
Dobrý deň, pozrela som sa, čo Vám odporučila pani Mgr. J. Podhorná. Prakticky sme sa zhodli pri nasadení liečby, ona Vám odporučila ešte Respiro a Chlamysan. Pokojne si môžete Respiro pridať do našej zostavenej kúry, má protibakteriálne účinky, je vhodné pri problémoch s dýchacími cestami, čiže keď ste jej písali a spomínali kašeľ, preto Vám ho odporučila a to isté aj s Chlamysanom, používa sa pri liečbe chlamýdií, posilňuje obranyschopnosť organizmu a je silne protibakteriálny. Ten by som však zaradila až na koniec celej kúry, po využívaní Čiernej ríbezle. Inak Vám odporučila ganodermu - to sú huby, ktoré sme Vám navrhli aj my a dohodli sme sa, že by ste ich mohli užívať po využívaní húb, ktoré ste už začala užívať. Takže samôžete rozhodnúť, môžete využívať kúru, ktorú sme Vám odporučili my apo jej doužívaní môžete využívať kúru od pani Podhornej.Ak však nebude problém s kašľom, Respiro nemusíte užívať. Ak by ste mali otázky, pokojne aj zavolajte na moje číslo v popoludňajších hodinách. Prajem Vám čo najskoršie uzdravenie. Dovidenia. D. Machničová
Viera
14.4.2014 9:05
Velmi pekne vam dakujem za odpoved budem sa drzat vasich pokynov dakujem ste super som rada ze p.podhorna ma svojich pokracovatelov prajem vam vela sil a zdravia aj vasmu manzelovi dakujem to je slabe slovo takym ludom ako ste vy.
admin
14.4.2014 11:29
Držíme Vám palce a prajeme, aby liečba čo najskôr zabrala. Kedykoľvek môžete zavolať, radi Vám poradíme. Machničovci
Viera
16.4.2014 6:24
P.Machnicova strasne ma bolia krize a ide mi to do pravej nohy a popod brucho co by ste mi doporucili.Moj lekar mi poslal inj.milgama a hotemin ale ja mam tej chemie uz dost .Dakujem vam za radu a prajem vela tdravia Vam i Vasmu manzelovi.
admin
8.4.2015 10:15
Dobrý deň, odporúčame Vám na bolesť krížov topoľ T42, ľubovník T40, jaseň P16, po využití jaseňa čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9 a po doužívaní P9 jelšu P36. Nemiešajte však túto kúru s inou kúrou, pretože táto je čisto na problémy, ktoré ste opísali v poslednej reakcii. Veľa zdravia Vám praje Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní