silviah

dobrý deň
p.Podhorná chcela by som Vás poprosiť či by ste mi nemohla zostaviť nejakú liečbu z vašich tinktúr? Mám 40 rokov a 5 rokov mám kolapsové stavy.4 roky ma liečili na epilepsiu aj keď všetky možné vyšetrenia ju vyvrátili, robili mi všetky možné vyšetrenia a všetko mám negatívne, len akurát čo mám pozitívne je vazovagálna synkopa (mdloby). 2 týždne do zadu som bola na gynekológii a doktor mi povedal, že tie kolapsy má vraj na svedomí hormón gestagen ale nemôže mi nasadiť liečbu lebo mám na maternici 3,5 cm myóm. Ešte by som chcela podotknúť, že som vždy odpadla počas menzesu. Preto by som Vás chcela poprosiť o nejakú zostavu tinktúr na hormonálnu liečbu, vysoký cholestero (9,1) a behom minulého roku som ešte aj pribrala 10kg. Vopred vám pekne ďakujem.
Silvia
1292 2 18.2.2013
admin
19.2.2013 4:06
Dobrý den, doporučuji vám pro začátek využívat současně tinktury Ženšen T46, Andělika T60, Eleuterokok T6 a bříza P2, užívejte tyto lahvičky s polovičním dávkováním kromě břízy, zde je dávka podle hmotnosti.
Jakmile doužíváte břízu, tak vezmete místo ní rozchodnici P60 a pokračujete v užívání s ženšenem, andělikou a eleuterokokem. Po využití lahvičky rozchodnice vezmete Ptačí jeřáb P55 a po využití ptačího jeřábu vezmete nakonec Maliník P31. To vše postupně doužívat s ženšenem, andělikou a eleuterokokem, pokud tyto lahvičky doužíváte, tak si je můžete dokoupit a využívat ještě jednou. Hezký den a po skončení napište aktuální stav, změny, reakce, podle toho bych stanovila co dál užívat.
Mgr.J.Podhorná
Silvia
27.4.2013 8:51
dobrý deň
p.Podhorná opäť Vám píšem lebo minulí týždeň som bola na elekroionizačnom vyšetrení a tam mi zistili, že sa mi vraj zužujú cievi v oblasti krčnej chrbtice lebo stavce tam mám tak ako aj v panvovej oblasti úplne degenerované a povysúvané , cholesterol mám stále vysoký, myóm my narástol opäť o 0,5 cm od februára a prístroj mi zistil že mám sekundárnu hypoglikémiu, slezina a pankreas sú vraj zapálené, preto by som vás chcela opäť poprosiť či mám užívať nejaké iné vami odporučené bylinné tinktúri alebo mi odporučíte ešte k týmto čo beriem nejaké iné. Vopred vám pekne ďakujem .
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní