skleróza multiple a opakované zápaly močových ciest pre premnožené bacily

pani Mgr.Podhorná, veľmi by som vás prosila o pomoc pri rišení mojich zdr.problémov.Trpím už 16 rokov na S.M, mám obmedzenú chôdzu,pre slabosť veľa nevládzem nič robiť a do toho ma trápia aj opakované zápaly moč.ciest na ktoré už poriadne nezaberajú ani antibiotiká a keď tak len na čas.Od včera som už aj obmedzila sladké,biele pečivo,tvarohy,jogurty a po kultivácii uvidím,či mi to pomohla+beriem aj antibiotiká Amoksiklan. Tinktúri mám Stop kok s betaglukánom,Femina,Topoľ42,Pupkovník,Chlamisan,Jarabina vtáčia,Ježibaba,Kapucínka,Grep. Mohli by ste mi prosím zostaviť tinktúri na obe choroby?Veľmi vás prosím o záchranu a pomoc. Ešte beriem tretí mesiac Matuzalem.S pozdravom evina.
Eva
1300 10 7.8.2012
asdasd (admin)
7.8.2012 8:59
Dobrý deň, pani Eva,
Váš popis problémov som dnes odoslala pani Podhornej, budeme chvíľočku čakať na jej odpoveď. Všetko záleží od jej vyťaženosti. Poprosila som ju, aby vás uprednostnila s odpoveďou. Píšete, že užívate tretí mesiac Matuzalem. Keďže Váš zdravotný problém potrebuje dlhodobú liečbu, na Matuzalem Vám môžeme dať zľavu. Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom liečenia aj zľavy na Matuzalem, zavolajte pokojne na tel. číslo 0908 032 746. Radi Vám odpovieme aj pomôžeme. Veľa zdravia vám praje D. M.
Eva
8.8.2012 9:35
Dobrý deň, moc ďakujem za pomoc a na vyjadrenie od pani doktorky si počkám.Na Matuzalem som zľavu už mala, ale ďakujem za pomoc.evina
Eva
9.8.2012 3:28
Dobrý deň,pani doktorka.Teraz ako užívam antiobiotiká,tak si dávam len kapucínka P30,ale tej už mám máličko.Ostatné mám kúpené Jarabina vtáčia T15,Femina T9,Stop-Kok s betaglukánom PG61,Pupkovník T10,Topoľ čierny T42,Ježibaba T1,Chlamysan SV2.Môžem ich teda užívať a doužívať všetky aj keď beriem Amoksyklan?
asdasd (admin)
9.8.2012 10:13
Dobrý den paní Evičko, to co máte můžete postupně využívat. Jen bych potřebovala upřesnit jestli máte ptačí jeřáb, bělotrn, lichořeřišnici bylinnou „T“ nebo z pupenů „P“, abych vám to pomohla nakombinovat.
Děkuji
Mgr.J.Podhorná
(Pozrite na fľaštičky, či je tam pred číslom P alebo T a napíšte presne, čo je na jednotlivých fľaštičkách, je to veľmi dôležité, podľa toho Vám pani Podhorná napíše kombináciu Vašej gemmoterapie.) S pozdravom, D. M.
asdasd (admin)
10.8.2012 2:05
Dobrý den, můžete výtažky užívat i v případě užívání antibiotik, nijak se neruší. Stačí si nechat odstup mezi užitím léku a tinktur půl hodinky, aby měl organismus čas na zpracování.
Současně můžete kapat tinktury T15, T9, T10, PG61, po využití stop-koku PG61 vezmete místo něho Chlamysan SV2 a pokračujete v užívání s tinkturami T15, T9, T10 – pokud vám některá dojde můžete ji nahradit tinkturou T42 a potom i T1.
Vše tak postupně doužíváte.
Hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
Eva
10.8.2012 8:26
Dobrý deň pani doktorka a nebude to naraz veľa tinktúr? Objednám si chýbajúce a veľmi pekne ďakujem za pomoc.S pozdravom Eva Ondrašáková.
Eva
25.8.2012 10:26
Pani doktorka,zápaly sa mi stále opakujú.Chcem sa opýtať,či mám absolútne vylúčiť zo svojej stravy vylúčiť cukor v akejkoľvek podobe?Prosím poraďte mi, ja som už zúfalá, prečo sa to stále opakuje?Veľmi sa mi potom zhoršuje skleróza,keď sa zápaly stále opakujú.Ďakujem za odpoveď.evina
Eva
30.8.2012 9:25
Moc prosím o odpoveď, či pomôže na môj problém zo zápalmi úplne vylúčiť zo stravy cukor? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.evina
Eva
31.8.2012 6:16
Ďakujem za pomoc a rady,diéty sa trochu obávam pre moju chudosť,ale určite vyskúšam viac zeleniny,aby vyčistila prekyslený organizmus a vzdám sa čokolády.Stravu určite upravím a potom sa vám ozvem, ako sa mi darí.Moc pozdravujem a ďakujem.evina
asdasd (admin)
31.8.2012 11:49
Dobrý den, pokud se záněty opakují, je to známka toho, že v těle probíhá infekce. Infekci mohou způsobovat viry, bakterie i paraziti, v těle je narušena homeostáza, může být více plísní. To se postupně všechno bylinkami musí čistit a podle množství to jde postupně. A proto opakující se záněty. Je to jen následek narušené rovnováhy v organismu. Zkuste prosím vydržet a tintkury doužívejte, po využití můžete i zopakovat. Případně napište. Snažte se dodržovat pitný režim, nejlépe obyčejná voda, co se týká stravy tak zkuste jíst podle Anténie Mačingové, její stravovací režim zbaví tělo překyselní a dodá více zásadité stravy. Což je důležité . Hezký den a hodně zdraví
Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní