Skleroza multiplex

Dobrý deň.Dva roky mám diagnostikovanú sklerozu multiplex (relaps-remitujúca forma).Našťastie radikálne neovplyvnila môj život, mám však veľmi veľké problémy s únavou,bolesťami hlavy a očí..ochorenie taktiež sprevádzajú silné pocity úzkosti a to najmä v noci..dokážem sa v noci na ne zobudiť s nepríjemným pocitom že nemôžem dýchať..Liečim sa interferonom beta 1-a..Môžete mi poradiť doplnkovú liečbu? Ďakujem :)
Zdeno
1556 2 5.5.2010
Zdeno
5.5.2010 12:10
Ešte chcem dodať že mám 23 rokov :)
admin
9.5.2010 10:26
Pri vašej chorobe by som vám odporučil zaujímať sa aj o psychosomatické príčiny tejto choroby, ktoré hovoria mimo iného aj o vzdania sa určitého perfekcionizmu a kontroly svojho života. Je to ale pomerne rozsiahla problematika, preto by si vyžiadala oveľa viac priestoru a hlavne štúdia. Pre lepšie pochopenie problematiky by som odporučil knihy Rudigera Dahlkeho - Nemoc jako symbol a Nemoc jako řeč duše.
Na riešenie vašich klinických symptomov by som odporučil na začiatok kombináciu 3 bylinných tinktúr a to konkrétne - Epistop T8, Ježibaba guľatohlavá T1 a Ľubovník bodkovaný P47. Jedná sa o tzv. gemmoterapiu, ktorú nájdete v ponuke našej prírodnej bylinkárne. P.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní