Stres, stavy napätia

Dobrý deň! Prosím o radu pri riešení týchto problémov: dlhú dobu trvajúce stavy vnútorného napätia, nepokoja, stresu... s tým súvisiace búšenie srdca (v stresovej situácii aj vyše 100 tepov za min.), zvieranie hrudníka, žalúdka, pocit, že sa nemôžem dobre nadýchnuť, pocit, že dostanem závrat, pocit slabosti, obavy, že sa mi niečo stane... Najhoršie je na tom, že do stavu až neúnosného napätia sa dostanem v podstate bez zjavnej príčiny, veľmi ma to obmedzuje v práci (školstvo) a stojí ma veľa síl zvládnuť to, čo som inokedy zvládala hravo. Problémy sa spočiatku objavovali sporadicky (začalo to asi pred Vianocami) a trvali krátko, takže som ich vôbec neriešila (pokladala som ich za dôsledok vyčerpania z práce, lebo som bola naozaj poriadne vyčerpaná), intenzívne pretrvávajú cca 3 týždne. Užívam (7 dní) gemoterapeutiká podľa odporúčaní p. Podhornej, Komplex B-vitamínov, Noni. Radila som sa aj s pani bylinkárkou (Všeobecná bylinkárska poradňa), lebo som chcela pridať aj nejaké čaje. Tá mi však odpísala, že takéto problémy sa nedajú vyriešiť len bylinkami, ale je potrebná aj iná terapia. Absolvovala som biorezonanciu (pred 2 dňami), ale nemám z nej dobrý pocit (len pocit hroznej slabosti na 2. deň). Vraj to bola adekvátna reakcia (vyplavovanie toxínov) a potrebné sú viaceré sedenia. Prosím poraďte mi, či postupujem správne, resp. ako by som mala postupovať. Inak vôbec nebývam chorá, ešte nikdy som nebola PN, neužívam žiadne lieky (už roky), zdravo sa stravujem, nemám rodinné problémy, mám 37 rokov. Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď a ospravedlňujem sa za príliš obsiahlu informáciu.
Martina
1872 6 24.2.2011
Martina
2.3.2011 7:54
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Chcem sa ešte spýtať, či by sa problém nedal riešiť aj pomocou klasickej (nie bežne používanej) homeopatie. A čo sa týka Matuzalemu, ja som si ho chcela objednať už dávnejšie, ale stále som nevedela, či je to správna voľba. Pýtala som sa aj niektorých lekárov, ktorí sa zaoberajú aj alternatívnou medicínou, na ich názor na Matuzalem, ale naozaj nikto sa k tomu nevedel vyjadriť, lebo to nepoznali. Dokonca mi tvrdili, že ide možno len o niečo, na čom sa dá dobre zarábať. Verím však Vašim odporúčaniam. Ešte raz ďakujem a pozdravujem Vás.
admin
2.3.2011 12:13
Dobrý deň.
Prejavy, ktoré popisujete, má v súčasnej dobe čoraz viac ľudí, len sa o týchto ľuďoch nevie. Tieto prejavy vedomo nie je možné zvládnuť, pretože sa z najväčšou pravdepodobnosťou jedná o klasickú klinickú depresiu. Človek by si ani nemyslel, že má takúto diagnózu, nemusí mať "depku" a má tieto prejavy. Riešenie nie je jednoduché a podľa nášho názoru biorezonancia je slepá cesta...
Jedným z riešení je nasadenie antidepresív na nejakú dobu - cca 1 rok. Neurológ by mal zvážiť aký druh a hlavne dávku nasadí. Človek sa im podvedomo bráni, ale mnohým ľuďom určite pomôžu skvalitniť život. Potom treba nájsť trvalé riešenie.
Asi neočakávate takúto odpoveď, preto ponúkam aj prírodné riešenie a verím, že aj trvalé riešenie. Tým riešením je Matuzalem, ktorým môžete doplniť gemmoterapiu. Minimálne po dva mesiace užívať 1x modrý Matuzalem sublingual večer pod jazyk a ráno 1x červený Matuzalem internal zapiť vodou. Tretí mesiac prejsť na 1x červený Matuzalem internal večer. Po tomto trojmesačnom cykle treba skonzultovať Váš zdravotný stav, samozrejme môžete nám napísať aj počas liečby. Matuzalem v tomto trojmesačnom cykle by mal zregenerovať poškodené štruktúry vo vašom tele. Je to podľa nás jediná efektívna prírodná liečba vo Vašom prípade, ak sa chcete vyhnúť antidepresívam. Prajem skoré zlepšenie zdravotného stavu a ostávam s pozdravom. P.M.
admin
6.3.2011 11:08
Dobrý deň Maťka.
S homeopatiou sa osobne nezaoberám, takže Vám neviem odpovedať na Vašu otázku.
Čo sa týka Matuzalema, je to len na Vás, či Áno, alebo Nie. Teraz čo napíšem, tieto slová nie sú určené pre Vás, ale pre tých, ktorí z voleja, bez zistení, analýz, povedia to, čo povedia :-). Ako je možné, že sa niekto vyjadrí nejako k veci, ktorú nepozná ? Nech radšej takýto človek mlči, alebo nech sa vyjadrí, keď jeho slová budú relevantné. Často z našich úst vychádza hnoj. A to sa na našom Slovensku deje často. Na Slovensku je smutné aj to, že lekári (nie všetci) nepoznajú Matuzalem, ale ani sa niektorí nesnažia zistiť si o ňom informácie, pretože v tom prípade by zistili, že dvaja slovenskí vedci, ktorí ho vyvinuli, dostali svetové ocenenie WIPO AWARD 2009 za biotechnológie, za objav molekuly života. Túto molekulu obsahuje práve a vlastne len Matuzalem. Len v Maďarsku výrobca spolupracuje s viac ako 800 lekármi a ďalej na celom svete s viac ako 2000 lekármi. Matuzalem poznajú ľudia aj v Austrálii, na Tajwane, Číne, ale na Slovensku, kde sa vyvinul ho pozná len málokto, naozaj len pár lekárov, ktorí na neho nedajú dopustiť a množstvo pacientov, ktorým pomohol pri návrate do života aj pri tých najťažších zdravotných problémoch, aj keď Matuzalem nie je liek, ale "len" výživový doplnok. Keď títo vedci - Slováci dostali toto svetové ocenenie, v našich médiách sa objavilo pár článkov a spomenulo sa to okrajovo aj v správach. Neviem, čim to je, že si my Slováci nevážime viac ľudí, ktorí sú šikovnejší ako "slovenský štandard". Neviem, či je to nejaká slovenská závisť, že niekto dokáže byť šikovnejší ako JA... Táto odpoveď je určite pre toho lekára a nie pre Vás :-)))
Inak v našej bylinkárni máme máme viac ako 6500 druhov bylín, výživových tovarov, prírodných prostriedkov, ale ani jeden z nich okrem Matuzalema, ktorý obsahuje práve molekulu života, ich výrobca nedostal svetové ocenenie. Takže to len na margo reakcie toho lekára ,-). Ľudia naozaj vyhadzujú nenormálne peniaze za hlúposti, skúšajú plno neefektívnych metód, aby zistili, že im len vyčistili peňaženku. To neplatí len v oblasti zdravia, ale všade, keď sa človek pozrie len v supermarkete na plné košíky najrozličnejších hlúpostí ...
My sa snažíme na našom portáli, aby nevíťazila len komercia v tomto našom komerčnom svete, aj keď je dôležitá, lebo bez peňazi by sme nemohli existovať. Veríme, že Matuzalem presvedčí aj Slovákov o tom, že aj slovenské veci môžu byť dobré a že môžeme byť hrdí na ľudí, vďaka ktorým mnohým z nás ich objav pomôže skvalitniť životy. Pretože v súčasnosti nie je problém dožiť sa vysokého veku na rôznych tabletkách a prístrojoch a žiť ako živá mŕtvola hľadiac roky do stropu zo svojej postele, ale problém je dožiť sa vysokého veku v maximálnom duševnom a fyzickom zdraví. Okrem dostatočného pohybu, zdravej výživy a zdravého spôsobu myslenia veríme, že Matuzalem je jedným z prostriedkov pre kvalitnejší život do vysokého veku. P.M.
Martina
7.3.2011 7:45
Vďaka za odpoveď. Matuzalem mi práve dnes doručia, rozhodol sa ho užívať aj môj manžel (preventívne). Ešte som (minulý týždeň) napísala jednu reakciu do rubriky diskusia k článku Matuzalem o tom, či je pred nasadením Matuzalemu potrebná detoxikácia organizmu, aby sa naplno prejavili jeho pozitívne účinky. Ale myslím, že už mi je to jasné a veľmi tomu prípravku a Vašim radám, ktorých účelom je naozaj pomôcť, dôverujem. Srdečne pozdravujem.
admin
7.3.2011 8:41
Dobrý deň.
Detoxikácia pre užívaním Matuzalemu nie je potrebná, pretože on sám dokáže výnimočne telo detoxikovať. Dokáže uvoľniť z tela aj také veci, ktoré normálne ani nie je možné z buniek dostať. Aj v tomto je výnimočnosť Matuzalemu. Často treba preto zvýšiť príjem tekutín, ale Matuzalem Vám to "sám" povie ak to bude potrebné - napr. pocitom sucha v ústach ráno po zobudení. Všímajte si svoje telo pri užívaní Matuzalemu, ako sa bude meniť. Ak aj niekedy niečo na chvíľku "zabolí", je to len znak toho, že sa niečo preliečuje. Červenému Matuzalemu chvíľku trvá, kým začne pôsobiť, je však fyziologický silnejší, ako modrý. Modrý však začne pôsobiť okamžite na nervové štruktúry a začne upravovať hladinu množstva hormónov, ktorá povedie k zlepšeniu celkového stavu. treba byť však trpezlivý. Kedykoľvek ak bude potreba, môžete konzultovať svoj zdravotný stav s nami buď cez poradňu, alebo priamo cez náš mail, ktorý nájdete v kontakte.
Prajem Vám zlepšenie kvality Vášho života.
P.M.
Eva
30.3.2013 9:15
Dobrý deň Maťka,
prežila som v rovnakom čase niečo podobné, ba priam totožné, ako popisuješ. Moje problémy trvali takmer 2 mesiace. Dokonca aj vekovo sme si podobné. Chcem len doplniť k reakciám, čo veľmi potrebuješ. Je to veľa veľa horčíka a oddych. Stresom, napätím sa odbúrava veľa horčíka a bez neho telo nedokáže odolávať ďalšiemu stresu, takže sa to len zhoršuje. Kúp si v lekárni MAGNE B6 Premium a k tomu vápnik, vitamín E, B-komplex a vitamín C. Treba to užívať spolu, aby sa horčík v tele vstrebal. Okrem toho pomôže, ak sa dáš vypísať na PN a oddýchneš si. Chodiť veľa do prírody - už hádam bude jar. Piť môžeš bylinkové čaje na ukľudnenie medovku, ľubovník, valeriánu (v lekárni majú pirulky GS Anxiolan, kde sú tieto bylinky). A do tretice - konzultácie u psychológa, nech Ti poradí, ako zvládať bežné každodenné stresy...
Presne takto, ako som Ti napísala, poradili mne. Ten horčík nebol v iných príspevkoch spomínaný a je na prvom mieste, preto som si dovolila reagovať. Prajem krásnu jar.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní