Svrbenie a migrény

Dobrý deň, už tretíkrát v tomto roku mam svrbenie a cervene vyrazky na pošve,podla lekára kvasinka a mykoza. Často mávam migrény za ľavým alebo pravým okom spojené s nevoľnosťou, príčinou je asi stres. mam intoleranciu na laktózu. Ako môžem posilniť prosiť organizmus a predchádzať týmto nepríjemnostiam. Som 4 roky po pôrode. Ďakujem
Sonica
766 1 8.1.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
8.1.2021 21:00

Dobrý deň!

Užívajte spolu tinktúry : Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin   + Plamienka zamatovohlúbiková T35 https://www.zdravysvet.sk/p/plamienka-zamatovohlubikova-50ml-t35-tinktura-z-bylin + gotu kola https://www.zdravysvet.sk/p/pupkovnik-gotu-kola-brahmi-50ml-t10-tinktura-z-bylin + tinktúru P10 ríbezľa-ostružina malina https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-ostruzina-malina-50ml-p10-tinktura-z-pucikov-rastlin. Kúru treba užívať 2-krát za sebou bez prestávky.

Nasaďte si k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne probiotiká pre ženy , aby sa zvýšila imunita a  aby sa  dostalo do rovnováhy celé ženské telo.

Zároveň si natierajte pošvu rakytníkovým olejom, môžete nakvapkať aj na tampón https://www.zdravysvet.sk/p/rakytnikovy-olej-100ml

V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a oplachujte si párkrát týždenne genitálie, ak by bol pohlavný styk tak taktiež aj partner penis.

Dole sa umývajte len s týmto hydrofilným olejom FEMA https://www.zdravysvet.sk/p/olej-hydrofilny-fema-200ml , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky a mydlá. Často príčinou problému je prostredie v čreve, preto pri silných candidách pred danou kúrou, ktorú som popísal začíname očistou črevného traktu pomocou týchto špeciálnych enzýmov https://www.zdravysvet.sk/p/raw-flora-cleanse-ocista-traviaceho-traktu-kandida.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní