Tet ania

Dobry den prosim ake bylinky od vas na vyliecenie tetanie? Dakujem pekne
Lusia
943 3 28.9.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
29.9.2021 8:10

Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať vrbku T43, cedof T49 a lipu P28.

Ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mali nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Túto kombináciu môžete doplniť unikátnymi probiotikami MOOD, ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou. Vo väčšine prípadov postaťuje len 1 kapsulka. 

Zaroveň odporúčame tento chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou - rastlinné magnézium, je aj v lipozomálnej forme lipozomálne magnézium.

Prajeme veľa zdravia

Lusia
29.9.2021 9:59
Dakujem pekne kolko mam uzivat kuru ? A mozem aj lipomazalne magnezium a aj natierat magneziovym olejom? Ci len jedno staci dakujem pekne
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
30.9.2021 20:31
Dobrý deň, kúru si využívajte 2-krát za sebou bez prestávky. Môžete súčasne s kúrou buď lipozomálne magnézium alebo magnéziový olej zvonku na kožu. Tiež je možnosť rastlinného magnézia https://www.zdravysvet.sk/p/rastlinne-magnezium-dr-formulated-197-4g-pomaranc, ktoré sa zamieša do vody. S pozdravom
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní