Tuhnutie svalov

Dobry den prajem , chcela by som sa opytat co pouzit na tuhnutie a naslednu bolest svalov. Ide o krcnu , trapezy, vzadu chrbat aj nohy, zadok. Vyslovene je to svalove. Tuhnu mi hociktore svaly a bolia. Mam diagnost.tetaniu. Cvicim jogu, stale mi ale tie svaly tuhnu. Dakujem velmi pekne.
mikusova3
1658 1 30.11.2021
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
30.11.2021 15:23

Dobrý deň, 

ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mala nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD, ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém.

Berú sa 2x denne 1 kapsula, ale začnite len s jednou kapsulou prvé dva dni a potom pridajte dávku na dve denne a sledujte, či je to lepšie s jednou alebo s dvomi kapsulami.

Zaroveň odporúčame tento chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou https://www.zdravysvet.sk/p/rastlinne-magnezium-dr-198-4g-malina-citron. U gemmoterapie súčasne cedof, vrbka T43 a lipa P28. Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní