úzkosť

Dobrý deň, už roky trpím úzkosťou, v poslednej dobe to prerastá až do panického strachu. Bola som aj na antidepresívach, ale tie som vysadila asi pred rokom a už by som ich nechcela brať, chcem skúsiť bylinky. Liečim sa aj na vysoký tlak, ten mám skôr z tej úzkosti, zatiaľ beriem pol tabletky ráno. V jednej poradni som si prečítala podobný problém ako mám ja, odporúčate tam Cedof, Vrbku a Lipu. Chcela by som vedieť či sa môžu brať spolu tinktúry z bylín s tinktúrami z púčikov, a aký je medzi nimi rozdiel v účinku. Ešte by som chcela vedieť či sa musí brať kombinácia tých tinktúr, alebo by mali efekt aj samostatne.Posledná otázka, je vhodný Valocardum k týmto tinktúram, rada by som to brala večer na tlak a rýchly pulz, už som to užívala a robilo mi to dobre. Ďakujem
Monika
1125 1 12.9.2016
admin
12.9.2016 6:43
Dobrý deň, tinktúry z púčikov, čiže s označením P sú silnejšie ako tinktúry označené T - tie sú slabšie a sú z celej byliny. Práve preto sa kombinujú do kúry. Keď je kombinácia viacerých fľaštičiek, účinnejšie riešia problémy ako keď ich užívate samostatne. Kombinujeme 2-3 fľaštičky s označením T a jednu fľaštičku s označením P, keď sa doužíva P-čková tinktúra, až potom môžete pokračovať v ďalšom púčiku. Ak by ste chceli brať 2 púčiky, dávate ich v polovičnej dávke.
Pokojne môžete užívať kombináciu cedofu T49, vrbky T43 a lipy P28. Valocardum môžete užívať, ale s hodinovým odstupom od týchto tinktúr a dávajte si ho len v polovičnej dávke.
Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní