uzliny na krku

Dobry Den! Chcem sa opytat -mam hrcky v uzlinach na krku na oboch stranach uz viac ako 6mesiacov nemam ani teplotu ,ani zapal -na dotyk su bolestive -ked to chcem masirovat tak to boli,beriem lthyroxin dlhodobo a od neurologa enelbin,-neviem netreba poziadat o pecenove testy? alebo sono?brali mi krv v janur.no neviem ci boli aj pec.testy .bolo vsetko ok.Mám tinitus a vertigo,tetaniu.Dakujem.
Jana
57 1 15.5.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
16.5.2020 9:26

Dobrý deň, natierajte si ich mamma gelom. To by ste mali riešiť s lekárom, dajte si urobiť opakované vyšetrenia, 6 mesiacov je dlhá doba. Zvýšte imunitu - reishi ganoderma RG-30 1 tob. denne. Čo sa týka tetánie a tinitusu, odporúčame:

ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mala nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Z gemmoterapie cedof T49, vrbka T42 a lipa P28 . S hodinovým odstupom gotu kola T10. 

Zaroveň odporúčame tento chelatovaný horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou https://www.zdravysvet.sk/p/rastlinne-magnezium-dr-formulated-198-4g-malina-citron, poprípade môžete horčík dodávať aj cez pokožku https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml.

Prajeme veľa zdravia