Vaha dietatka
Dobry vecer chcem sa opytat pocas tehotenstva som kazdy mesiac pribrala 3kg.V pondelok som bola v ambulancii predporodnej a dietatko malo 2500 vahu a moja vaha bola 69.2 kg,pisal sa mi 36+1 tt.Dnes je nedela a po tyzdni som sa odvazila doma,vazim 70kg.Chcem sa opytat je to primerane priberanie?Moze bit dietatko velke pri porode?Opuchy noh nemam.Dakujem
Duda86
749
1
6.10.2019
Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.
kategórie
- Gemmoterapia
- Gynekológia
- Zdravá výživa
- Kožné problémy
- Duševné zdravie
- Zažívanie a vylučovanie
- Endokrinný systém
- Dýchacie cesty
- Baktérie, vírusy, imunita
- Nervový systém
- Obehový systém
- Onkológia
- Pohybový aparát
- Poruchy metabolizmu
- Čistenie tela, odparazitovanie
- Bolesť
- Redukcia hmotnosti, štíhla línia
- Menzes
- Gravidita
- Sexualita
- Antikoncepcia
- Gynekologické problémy
- Iné
30 dní
Všetky
najčítanejšie
- Je možné užívať tieto produkty súčasne? o
- Arónia šťava 100% BIO 0,7 l
- Divertikuloza - co by mohlo pomoct
- kyselina pažeráka
- Lymská borelióza, bolesti kĺbov, šliach a svalov
- Sulforaphan a warfarin
- popôrodná depresia
- US baktérie v moči
- Artičoka 50ml, SV22 - redukcia hmotnosti a detoxikácia
- Onkologický pacient
.