veľmi boľavé kľby

Dobrý deň prajem,chcela by som Vás poprosiť o radu na moje boľavé kľby,teraz som si objednala krém z včelých jedov,lopúchový koreň aj výluch ,chcela by som sa opýtať ,podľa Vás či to možem skúsiť a keď ako dlho by som to mala používať.Viete posledné mesiace ma veľmi bolia hlavne kolená,keď vstávam a dlhšie sedím ledva ma zdvihnú a už ma aj začalo pichať priamo v kolenách,veľmi ťažko sa mi aj chodí,normálne mám bolesti a kvôli tomu aj musím veľmi pomaly a veru veľakrát aj musím krívať lebo mám také bolesti.Za ochotu a radu Vám veľmi pekne ďakujem.Hrdlicová
Alžbeta
1193 2 13.4.2012
admin
19.4.2012 8:14
Vybrali ste si dobre, môžete to užívať. Doporučila by som ešte obklady so zeleného ílu, čerstvého kostihoja - nakopať, rozdrviť, prikladať. Niekedy pomôžu listy so zelenej kapusty - rozdrviť, aby pustili šťavu. Ak ide o dlhotrvajúci zápal - je potrebné liečiť aj to: vnútorne tinktúru z čiernej ríbezle s betaglukánom PG7 (v sekcii gemmoterapia - tinktúryz púčikov rastlín) a potom kúru K21.
admin
19.4.2012 8:19
Pri akné je potrebné v prvom rade vyčistiť črevá - piť zelený íl nalačno, 4 týždne, jeden týždeň pauza, znova dva týždne.
Čistiť krv a zároveň liečiť akné - kúra K26A. Čaj - zemedým, alebo od Grešíka "Pleťový čaj". Od Hildegardy - Quendel - prášok. Zvonku Matuzalem krém.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní