Veľmi nezdravý mliečny chrup

Veľmi pekne Vás prosím o radu. Mám šesťročného syna, ktorý má veľmi škaredý mliečny chrup. Keď mal asi 4 mesiace objavili sa mu prvé zúbky/ takže veľmi skoro/, ale nikdy nedorástli na celkom normálne. Boli to akoby kyptíky, na ktorých nebola ani sklovina a veľmi rýchlo sa začali kaziť, očerneli a také ich má doteraz - hlavne horné. Šestky, ktoré sú už trvalé sa zatiaľ držia hore aj dole. Snažíme sa od malička pravidelne zúbky umývať, aj napriek tomu má aj ostatné zuby poškodené a stoličky celkom vyhnívajú.
Zubná lekárka mi dáva nádej, že tie druhé zúbky môžu byť celkom iné - zdravé a pekné.
Viete mi poradiť, čo môžem urobiť pre tie trvalé zúbky? Synček sa trápi, keď sa ho každý vypytuje, prečo má také škaredé čierne zuby. Inak je to krásny zdravý chlapček.
Chcem ešte dodať, že mával veľmi častý silný zápach z úst / aj teraz sa to zvykne objaviť/. Ani s tým si niekedy neviem rady. Ďakujem vopred za akúkoľvek radu.
Pekný deň!Katarína
Katarína
1277 1 8.10.2014
admin
9.10.2014 7:30
Dobrý deň, chrup aj ďasienka vytierajte grapefruitovým olejom.Vnútorne odporúčame užívať grapefruit T11, plamienku T35. Z každej fľaštičky 4 kvapky 3-krát denne nakvapkajte do trošku vody, nechajte postáť a dajte vypiť. Veľa zdravia praje Mgr. J. Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní