vnútorný pásový opar

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte nejaký produkt, ktorý by bol podporný pri liečbe vnútorného pásového oparu. Teta z rodiny, 78-ročná, má už 10 mesiacov vnútorný opar, stále bolesť, užíva rôzne lieky /neviem ich presne/, rôzne mastičky a nič nezaberá. Mne napadol Sulfurafan, ale budem veľmi rada, ak mi odpíšete. Ďakujem. S pozdravom Mydliarová V.
Veronika Mydliarová
8 0 25.6.2026