zhorsenie stavu pri tinkturach

dobry vecer
mojmu otcovi sa zhorsil stav exzemu odkedy berie tinktury..ma na kozi cervene mokvajuce fliacky az pupence...objavia sa vzdy na inom mieste za vasu odpoved a rady vopred dakujem za rady
Viera
1121 1 11.2.2016
admin
11.2.2016 10:21
Dobrý deň, ako dlho už užíva tinktúry?  Napíšte, čo užíva, akú kombináciu tinktúr. Zaujíma nás, či sa koža zhoršila hneď po začatí užívania? Píšete, že sa jeho stav zhoršil po užívaní tinktúr, takže je potrebné upresniť, či hneď od začiatku užívania. Môže sa stav zhoršiť  na 2-3 dni, potom sa však stav upraví. Ak nie, nejaká bylina mu nesedí, treba ich vysadiť. Pri bylinách platí, že ich musí každý sám otestovať na svojom tele, pretože každý z nás je iný a inak reaguje na liečbu. Niekomu sa zlepší zdravotný stav okamžite, niekomu po dlhšom užívaní a niekomu nemusia byliny vyhovovať a je potrebné vyskúšať inú kombináciu byliniek. Niekedy problém vznikne aj pri kombinácii nejakého jedla a bylín, je to veľmi individuálne.  Najlepšia by bola osobná konzultácia v našom terapeutickom centre Svet terapií v Považskej Bystrici alebo v Žiline, takto nadiaľku je problematické riešiť kožný problém pri jeho zhoršení. Skúste nám odpovedať na naše otázky, aby sme dokázali vyriešiť toto zhoršenie zdravotného stavu. S pozdravom a prianím len toho najlepšieho,  Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní