Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
China Jasmín High Grade 50g - jasmínový zelený čaj

China Jasmín High Grade 50g - jasmínový zelený čaj

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca SannyTea spol. s.r.o. Expedičná hmotnosť 0.060 kg Jednotková cena 51,67 € / kg Mám otázku k produktu
3,10 € s DPH
O produkte

Najlepšia jazmínová kvalita s jemne urobeným zeleným čajom China, ku ktorému sa pridávajú viaceré čerstvo orosené jazmínové kvety. Nádherne voňavý zážitok. Svetlo - žltý nálev, svieži a kvetinový.

 

Zelený čaj sa vyrába tak, že čerstvo nazbierané lístky sa okamžite prudko sušia /väčšinou v Číne/ alebo zaparujú horúcou parou /v Japonsku/. Toto zabraňuje fermentácii, inaktivuje nežiadúce enzýmy a zároveň zachováva zdraviu prospešný komplex ďalších látok. 

Osobitnou sortou zelených čajov sú jasmínové zelené čaje. Jasmínové čaje sú mimoriadne obľúbené v Číne. Niekedy sa mieša zelený čaj s jasmínom, pri niektorých druhoch sa nemieša, ale zelený čaj sa suší v miestnosti s jasmínom a len ním krásne navonia. Vyskúšajte túto obľúbenú čajovú lahôdku.

Príprava zeleného čaju: Jednu čajovú lyžičku čaju zalejeme 2,5 dcl vody o teplote cca 80°C, necháme 1-2 minúty lúhovať. Čím je čaj kvalitnejší a viacnálevový, tým sa čaj kratšie luhuje. Najkvalitnejšie zelené čaje  - prvý nálev luhujeme len 30 - 60 sekúnd. Po precedení podávame. Čajové lístky kvalitných čajov môžeme zaliať viackrát, ale musia zostať teplé, najlepšie v čajníku.

 

výhodná kúpa

China Jasmín High Grade 50g - jasmínový zelený čaj 3,10 €
China jasmín 50g - jasmínový zelený čaj 1,70 €
White King Jasmín 50g - jasmínový zelený čaj 3,50 €
Spolu 8,30 €

Zákazníci si tiež kúpili

Jasmín Grey 50g - čierny čaj ochutený

Čierny jasmínový čaj s bergamotovým nádychom.

White King Jasmín 50g - jasmínový zelený čaj

Kvalitný zelený čaj s hustými chĺpkami

Klenot orientu 50g - zelený čaj

Zmes zelených čajov s jasmínom.

China jasmín 50g - jasmínový zelený čaj

Tento čaj je „navoňaný“ vôňou jazmínového kvetu.