Akné,cnepravidelná menštruácia, problém s vyprázdňovaním

Dobrý deň, potrebovala by som od Vás pomoc nakoľko si už vôbec neviem rady. Mám 28 rokov a mám stredné ťažkú formu akné vyše 10 rokov na lícach, sánke a brade. Už som skúšala kade čo-od mastičiek, vodičiek, krémov, gélov, chem. peelingov, kozmetičiek, laserov, liekov, lekárov a pod. Snažila som sa upraviť stravu, vynechať aj mliečne výrobky. Na chvíľu pomôže no potom sa to vráti 2-násobne. Taktiež mám problém s menštruáciou. Vôbec nechodí pravidelne a niekedy mi vynechá aj 2-3 mesiace. Myslela som, že po pôrode sa to upraví a všetko zmizne. No nič z toho sa nedialo a momentálne je to ešte horšie. Tiež ma trápi vyprázdňovanie. Už sa stalo, že stolicu som nemala týždeň; týždeň a pol. a pritom som skúšala aj alternatívy, ktoré by mi mali pomôcť ísť na wc. Už som bola aj na gastro vyšetrenie, no výsledky boli v poriadku. Tak už naozaj nerozumiem a som fakt zúfala :( Prosím pomôžte mi vyriešiť tieto problémy. Vopred ďakujem za Vaše rady.
Nikola B.
867 2 30.12.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
31.12.2020 10:35

Dobrý deň, odporúčame Vám súčasne užívať feminu T9, kapucínku T21 a čiernu ríbezľu-malinu P10. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr obličkovú zmes T23 a  helmifit. Zvonku si robte obklady cca 15 minút z čistej prírodnej liečivej vody panea delta a potom následne natrite krémom panea alpha. Čo sa týka vyprázdňovania, odporúčame panenské kapsule. Začnite jednou kapsulou denne, vyskúšate si, či bude stačiť. ak nie, pridáte ešte jednu. Majú jemný laxatívny účinok, preto si  treba na sebe vyskúšať, či 1 kapsulku alebo 2. Väčšinou stačí úúplne 1 kasula večer.  Jednoznačne je to najlepší prostriedok na úpravu stolice, využíva ich množstvo žien a sú spokojné. Ku kapsulkám raw probiotiká vaginal care, keďže máte gynekologické problémy. Riešia spolu s tinktúrkami, ktoré sme Vám odporučili hormonálnu nerovnováhu, ktorá je u Vás jednoznačne. Podporujte aj obličky, máte v kúre obličkovú zmes a tiež si môžete variť čaje na obličky, aby pracovali správne, pretože akné súvisí u Vás aj s týmto orgánom. Stav kože veľmi pekne rieši reishi ganoderma RG-30 1 kaps. denne, ktorá zabezpečuje aj zvýšenie imunity. Takže máte nastavené komplexné riešenie Vašich problémov. Samozrejme všetko podľa Vašich finančných možností. Prajeme Vám veľa zdravia a úspešný nový rok

Nikola B.
6.1.2021 8:34
Ďakujem veľmi pekne za toto komplexné riešenie. Chcela by som si kúpiť všetko čo ste napísali. Neriešim financie nakoľko chcem,aby mi to pomohlo. Len neviem ako postupovať pri užívaní. Môžem brať všetko v jeden deň čo ste napísali? Čím ráno začať a ako postupovať ďalej??? A tiež ako dlho to mám užívať?? Ďakujem za odpoveď.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní