Akné + horm. Nerovnováha

Dobrý deň, Chcela by som vás poprosiť o radu a pomoc pri výbere tinktúry. Mávam pred ms špinenie pravidelne cca 5-7 dní. Cyklus priemer 29 dni. Akné mávam zapálené najmä na lícach, brade, spánkoch a sánke. Pred ms výkyvy nálad, dlhšie veľmi nízke libido a suchosť . Vopred ďakujem za odpoveď.
Lucia
679 1 15.12.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
16.12.2020 21:23

Dobrý deň,

odporúčame súčasne užívať z gemmoterapie feminu T9, kapucínku T21, jelšu P36 a helmifit. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr čiernu ríbezľu-malinu P10 a obličkovú zmes T22. 

 Zvonku aplikujte výnimočnú jódovú vodu na pokožku Panea Delta https://www.zdravysvet.sk/p/panea-delta-500ml-sprej . Ak je akné silnejšie, na tie viac problémové miesta namočiť kozmetický tampón do vody Panea delta, priložiť a nechať pôsobiť aspoň 10-15 minút.  Po použití vody pokožku ošetrovať jódovým krémom Panea Alpha https://www.zdravysvet.sk/p/panea-alpha-50ml-reparation . Krém má aj výrazný anti age efekt, takže ho môžete používať ako Váš bežný krém. Odporúčame raw probiotiká vaginal care a používajte na intímnu hygienu fema gel. Všetko nájdete na www.zdravysvet.sk.

Prajeme veľa zdravia

 

 

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní