Akutna borelioza2

Dobry den, po dvoch rokoch po neuspesnej antibiotickej liecbe boreliozy by som Vas chcela poprosit o radu. Pred dvomi rokmi som mala diagnostikovanu akutnu boreliozu, nasledne preliecenu antibiotikami. Po roku mi dr. opat naordinovala antibiotika kvoli akutnej borelioze - vysledok bol vtedy IgM 1.382 a IgG 0.650. Po dobrati antibiotik som v januari tohto roku zacala uzivat Gemmoterapiu - tinktury B1+B2+B3+B4. Kuru som dobrala v auguste, v septembri som bola na vysetreni, kde mi IgM vyslo 1.174 a IgG 0.660. Moja obvodna lekarka mi doporucila navstevu u p. Dr. Durovskej. Do juna tohto roku boli symptomy minimalne, v juni ma vsak opat zacali boliet klby, predovsetkym na rukach. Koncom jula som dostala pasovy opar. Bolesti klbov na prstoch ruk sa pomaly presunuli aj na zapastia, ramena a pretrvavaju aj v sucasnosti. Pri chodzi citim miernu bolest aj na chodidlach, ale kedze mam haluxy, neviem jednoznacne stanovit, cim je bolest sposobena. Co by ste mi prosim doporucili uzivat? Dakujem.
aira
113 1 29.9.2019
Pavol Machnič (admin)
30.9.2019 11:04

Dobrý deň.

Vaša obvodná lekárka Vás mala poslať na infektologickú ambulanciu a nie k dr. Ďurovskej, ktorá Vás  bude liečiť dlhé roky množstvom antibiotík. Vypýtajte sa na infektológiu. Bude potrebné nasadiť pravdepodobne opäť antb. 
K ním odporúčam špeciálne probiotiká pre ženy https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-dr-formulated-pre-zeny-50-miliard-cfu , aby sa posilnil Váš imunitný systém. 
Popri antb. liečbe užívajte Topoľ P46 + Helmifit SV3 a s hodinovým odstupom židovskú čerešňu T47 + túžobník brestový T56. Užívajte aspoň mesiac, takže P46, SV3a T56 budete potrebovať po dve fľaštičky.
K antb. a bylinám užívajte aj tento mega b-komplex .

pred doužívaním kúry sa ozvite, aby som Vám na základe symptómov nastav il eventuálne pokračovaciu liečbu.