Alergia a astma

Dobrý deň, v septembri som Vám písala o 7 ročnom synovi, ktorý má nábeh na astmu po mne a ťažko sa mu dýcha hlavne cez jeseň a zimu. Odporučili ste mu užívať 1x Plamienka zamatovohlúbiková 50ml, T35 - tinktúra z bylín 1x Ríbezľa - Kalina - Rozmarín 50ml, P8 - tinktúra z púčikov rastlín v 3 týždňových intervaloch s týždennou prestávkou. Absolvovali sme už druhý cyklus a mala som sa ozvať. Problémy s dýchaním sú momentálne minimálne, za celé dvojmesačné obdobie sa sťažoval maximálne 4x, že sa mu zle dýcha a väćšinou to bolo v tom období, kedy sme tinktúry neužívali. Takže super, lebo normálne to bolo niekedy naša každodenná starosť. Na alergii mu predpísali minulý rok ku koncu zimy montelukast, ktorý síce trochu pomohol, ale objavili sa u neho také zášklby (tiky) ako vedľajší nežiadúci účinok tohto lieku, teda som mu ich už nechcela dávať. Preto sa chcem opýtať, ako mám so synom v liečbe pokračovať. Zároveň Vám veľmi ďakujem za doterajšiu pomoc.
zikake
767 3 8.12.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
9.12.2020 11:43

Dobrý deň, tešíme sa, že sa cíti lepšie. V tejto kombinácii pokračujte, pridajte ešte mukolyt, ktorý podporuje dýchacie cesty a v týždňovej prestávke môžete dávať tinktúru ruža-jedľa-hrab P42 a plamienku.  P42 práve rieši u detičiek alergické prejavy astmy. Potom sa nám opäť ozvite, ako sa má. My máme doma tiež 7-ročného vnúčika, ktorý je silný alergik a bez prestávky užíva mukolyt, raw probiotiká pre deti  a lipozomálny vitamín C - 2-krát denne štvrť lyžičky v džúsiku. Jeho stav je bez ochorení a stabilizovaný, klop-klop...  Prajeme veľa zdravia. 

zikake
9.12.2020 21:57
Ďakujem:)
zikake
20.12.2020 10:03
Dobry den,este sa chcem opytat kolko toho mukolytu mu mam dat a tiez ruze. Doteraz som davala spolu plamienku 7kvapiek 3x denne a ribezla 10 kvapiek denne. Dakujem
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní