Artritída

Urobili mi veľké množstvo vyšetrení. Napriek tomu, že v tele nie je zistený zápal, choroba sa prejavuje opuchom okolo kĺbov - lakte, zápästia, kolená, členky. Zrejme ide o začínajúcu artritídu. Choroba mohla vzniknúť po antiparazitálnej kúre (!) alebo po ochorení podobnom chrípke. Poprosila by som poradiť bylinky na čaje, prípadne výluhy, gemmoterapiu, ktoré by mi mohli pomôcť. Ďakujem.
Adrika2222
195 1 5.6.2019
Pavol Machnič (admin)
9.6.2019 17:07

Dobrý deň,

vnútorne súčasne užívajte machovku T47, túžobník T56 a buk P6. S hodinovým odstupom topoľ T42 a čiernu ríbezľu-borovicu-vinič P9.

Zvonku robiť obklady postihnutých kĺbov magnéziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml + natriete na to ľubovníkový olej https://www.zdravysvet.sk/p/olej-lubovnikovy-v-olivovom-oleji-250-ml a nakoniec následne natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml alebo šungitový balzám  https://www.zdravysvet.sk/p/sungitovy-krem-balzam-75ml . Natretú časť obalíte potravinárskou fóliou a necháte pôsobiť aspoň pol hodiny, ale pokojne aj hodinu denne.

Magneziový olej 200ml
ZECHSTEIN MAGNESIUM OIL - Zechstein magnéziový olej je vysoko nasýtený roztok ultra čistého prírodného chloridu horečnatého (čisté...)

Veľa zdravia.